Nors dabar diena darbe be interneto praktiškai neįsivaizduojama, anksčiau, prieš pasirodant šiam technologiniam stebuklui, žmonės darbe rasdavo ir kitų būdų, kaip paįvairinti kasdienines darbo valandas.

„Business Insider“, remdamasis „Reddit“, pateikia populiariausius laiko darbe praleidimo būdus:

1. Darbe sugalvoti ir žaidžiami žaidimai. Pavyzdžiui, vienam iš žaidimų reikalingi teniso kamuoliukai ir pašto dėžutės (įprastai skirtos laiškams susidėti). Taškai skiriami už kiekvieną pataikytą kamuoliuką į kitų dėžutes, priklausomai nuo jų išsidėstymo darbo patalpoje. Daugiau taškų skiriama už kamuoliuko įmetimą į dėžutes, esančias patalpos kampuose, mažiau už tas, kurios yra šalimais. Taškai minusuojami, jei kamuoliukai pataikomi į vadovo pašto dėžutę.

2. Kalbėjimasis tarpusavyje. Nors devintajame dešimtmetyje internetas jau gyvavo, jį turėjo ne visi darbuotojai, dažniausiai tik vadovaujantis personalas. Dėl šios priežasties bendradarbiai daugiau tarpusavyje kalbėdavosi ir vienas kitą geriau pažinojo.

3. Kompiuteriniai žaidimai. Nors interneto aušra dar tik aušo, dėka „Window 95“ programos kompiuteriuose jau buvo galima žaisti kompiuterinius žaidimus kortomis „Solitaire“ ir „Minesweeper“ ir šiam užsiėmimui paskirti valandas darbo laiko.

REKLAMA

4. Pokštai. Dar vienas užsiėmimas darbo metu – siųsti išdaigiškas faksogramas kitiems biurams su nešvankiais juokeliais ir anekdotais. Paskui juokingiausios faksogramos kai kuriuose biuruose būdavo iškabinamos koridoriuose kaip dekoracijos.

5. Svajojimas. Kai kurios geriausios idėjos darbe kildavo būtent svajojant.

6. Daugiau cigarečių. Tais laikais buvo neabejotinai ir daugiau rūkymui skirtų pertraukėlių.

7. Darbo imitacija. Darbo metu nebūtina tik dirbti, galima apsimesti, kad „dirbi“. Ypač po pietų meto,galima prisnūsti 15 minučių poilsio, palinkus prie darbo stalo su tušinuku rankose.

8. Knygų skaitymas. Ypač, jei darbas administracijoje ar susijęs su klientų aptarnavimu. Kol klientų nėra, niekas neskambina telefonu, galima ir paskaityti.

9. Biurokratija. Kaupti popierius, o paskui krūvoje tų popierių ieškoti reikiamų.

10. Pietūs. Išeiti ilgam pietauti.

11. Kančios pabaiga. Baigti darbus anksčiau laiko ir eiti ilsėtis.


Rašyti komentarą...
q
qesa
2011-09-16 09:17:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
9 punktas geriausias. ABSURDAS
Atsakyti
0

e
emigrant
2011-09-16 23:42:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
O dirbti nemeginot...?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų