• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Parduotuvės ir prekybos centrai praneša, kaip dirbs švenčių metu. Daugelis Naujųjų metų dieną nedirbs, tačiau kai kur veiks kavinės, kinai, restoranai. Taip pat ištisą parą dirbs viena prekių parduotuvė.

Parduotuvės ir prekybos centrai praneša, kaip dirbs švenčių metu. Daugelis Naujųjų metų dieną nedirbs, tačiau kai kur veiks kavinės, kinai, restoranai. Taip pat ištisą parą dirbs viena prekių parduotuvė.

REKLAMA

Naujųjų metų išvakarėse daugelis parduotuvių ir prekybos centrų darbą baigs anksčiau nei įprasta. Sausio 1 dienomis parduotuvės nedirbs.

Naujųjų metų išvakarėse, gruodžio 31 dieną, „Maxima“ parduotuvių darbo laikas sutrumpės viena valanda – apsipirkti bus galima iki 21 val., o kai kuriose „Maxima“ parduotuvėse iki 19 arba 20 val. Sausio 1-ąją „Maximos“ parduotuvės nedirbs.

Parduotuvių tinklo „Norfa“ atstovas spaudai Darius Ryliškis nurodė, kad gruodžio 31 d.parduotuvės dirbs iki 20 val.

„Norfa“ parduotuvės nedirbs sausio 1 d. Visomis kitomis dienomis dirbs įprastu laiku.

Parduotuvė, pirkėjai (Julius Kalinskas/ BNS nuotr.)

Naujųjų metų išvakarėse, gruodžio 31-ąją, „Iki“ parduotuvės dirbs nuo numatytos darbo pradžios iki 20 val., o pirmąją Naujųjų metų dieną dirbs nuo 10 iki 18 val.

REKLAMA
REKLAMA

Prekybos tinklo komunikacijos vadovė Vaida Budrienė primena, kad pirkėjai taip pat patogiai gali apsipirkti visą parą Vilniaus Senamiestyje veikiančioje autonominėje parduotuvėje „IKI Express 24/7“.

REKLAMA

V. Budrienė nurodė, kad norint apsipirkti autonominėje parduotuvėje reikia turėti mobiliąją programėlę arba banko mokėjimo kortelę. Nuo 23 val. iki 7 val. ryto į autonominę parduotuvę galima patekti naudojantis programėle.

Lidl Lietuva“ atstovė ryšiams su visuomene Lina Skersytė pranešė, kad jau šeštus metus iš eilės „Lidl“ parduotuvės nedirbs pirmąją Naujųjų metų dieną.

(Julius Kalinskas/ BNS nuotr.)

Naujųjų metų išvakarėse, gruodžio 31 dieną, visos „Rimi“ parduotuvės lauks pirkėjų iki 21 val., o pirmąją 2023 m. dieną bus galima apsipirkti 28-iose budinčiose parduotuvėse, kurios veiks nuo 10 iki 18 val.

REKLAMA
REKLAMA

„Pritrūkus ingredientų šventiniams patiekalams sausio 1 d. prekes galėsite užsisakyti į namus nuo 13 iki 18 val. arba atsiimti dalyje budinčių parduotuvių“, – nurodė atstovė.

Rimi parduotuvė (bendrovės nuotr.)

Kaip dirbs vaistinės, bankai ir pramogos

Naujųjų metų išvakarėse, gruodžio 31-ąją, Kauno „Akropolio“ parduotuvės ir paslaugų teikimo vietos bei restoranai ir kavinės dirbs iki 19 val., o prekybos centre įsikūrusi „Maxima XXX“ veiks iki 21 val.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Gruodžio 31-ąją Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ esančios parduotuvės ir paslaugų teikimo vietos darbą baigs anksčiau – 20 val., išskyrus iki 21 val. klientus aptarnausiančią „Maximą“.

(nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Kino teatras Vilniuje dirbs iki 16 val., Klaipėdoje ir Šiauliuose – iki 20 val. Ledo arena Vilniuje – iki 19.30 val., Klaipėdoje ir Šiauliuose – iki 20 val., Vilniaus ir Klaipėdos „Akropoliuose“ „Eurovaistinė“ dirbs iki 20 val., Šiaulių „Akropolyje“ – iki 19 val. Bankų skyriai Klaipėdos „Akropolyje“ dirbs iki 18 val., Šiauliuose ir Vilniuje kai kurie bankai dirbs iki 20 val.

REKLAMA

Sausio 1-ąją „Akropoliuose“ nedirbs visos parduotuvės, taip pat bankų skyriai. Vilniaus ir Klaipėdos „Akropoliuose“ restoranai ir kavinės, kino teatrai ir ledo arenos darbą pradės 12 val. ir dirbs iki 22 val., išskyrus Vilniaus „Akropolyje“ iki 21 val. veiksiančią ledo areną.

Šiaulių „Akropolyje“ pirmąją Naujųjų metų dieną neveiks ledo arena ir maitinimo vietos, dirbs tik kino teatras ir boulingas.

Pirmąją Naujųjų metų dieną veiks dalis restoranų

Prekybos ir laisvalaikio centras „Mega“ informuoja, kad per žiemos šventes taip pat dirbs kitaip nei įprastai.

REKLAMA

Naujųjų metų išvakarėse tiek parduotuvės, tiek paslaugų ir pramogų vietos, tiek restoranai veiks 10–19 val. Sporto centro „VS Fitness“ darbo laikas – 9–18 val., reabilitacijos centras nedirbs. „Rimi Hyper“ dirbs valanda trumpiau ir savo pirkėjų lauks nuo 9 iki 21 val. „Senukų“ parduotuvė darbą baigs dviem valandomis anksčiau ir dirbs nuo 8 iki 19 val.

Pirmąją Naujųjų metų dieną prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ veiks tik pramogų vietos ir antrame prekybos centro aukšte įsikūrę restoranai, tačiau ir jie darbą pradės vėliau bei baigs anksčiau nei įprastai. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jų darbo laikas bus nuo 12 iki 20 val.: „Atkreipiame dėmesį, kad sausio 1 d. pirmame prekybos centro aukšte esantys restoranai nedirbs. Nedirbs ir vaikų edukacinis pramogų centras „CurioCity“.“

Naujųjų metų vakarą dirbs iki 19 val.

Prekybos centro „Europa“ valdytoja Greta Beinorytė pranešė, kad sausio 1 d. bus nedarbo diena.

O prekybos centro „Cup“ generalinė direktorė Ona Nevinskienė atkreipė dėmesį, kad nuo pat prekybos centro atidarymo dienos  sausio 1 yra šventinė diena, kurių metu prekybos centras nedirba.

„Sausio 31 dienomis darbo laikas trumpinamas ir prekybos centras lankytojų patogumui dirbs iki 19 val“, – komentavo O. Nevinskienė.

„Ikea“ tiek Vilniuje, tiek Kaune, tiek Klaipėdoje dirbs per visas šventines dienas, išskyrus sausio 1 d. Gruodžio 31 d. dirbs 10–18 val.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų