Iš 100 mln. numatytų lėšų nuomininkų subsidijoms, kol kas suteikta 860 tūkst. eurų

Valstybė nuo gegužės iki birželio vidurio jau suteikė apie 860 tūkst. eurų subsidijų patalpų nuomininkams – mažiau nei 1 proc. visos numatytos sumos. Per šį laiką gauta apie 600 tinkamų paraiškų. 

Antrąją birželio savaitę suteikta 172 tūkst. eurų nuomos subsidijų ir patvirtinta dar 800 tūkst. eurų kompensacijų. Pirmąją mėnesio savaitę buvo suteikta 480,5 tūkst. eurų, o gegužę – 210 tūkst. eurų paramos, BNS informavo paramą administruojanti „Invega“.

Pastarąją savaitę „Invega“ gavo 273 paraiškas, jos vertinamos.

Nuo birželio vidurio palengvintos nuomos subsidijų sąlygos – jos teikiamos ne tik tuomet, kai įmonių veikla dėl karantino buvo uždrausta, bet ir apribota. Tikimasi, kad tai paskatins daugiau verslų pasinaudoti parama.

Įmonėms, kurių veikla dėl koronaviruso krizės buvo sustabdyta ar apribota, karantino laikotarpiu ir dar du mėnesius po jo kompensuojama iki 50 proc. nuomos, jeigu nuomotojas suteiks bent 30 proc. nuolaidą. Tokiu būdu nuomininkams reikia padengti 20 proc. nuomos išlaidų.

Paraiškas galima teikti nuo gegužės pradžios iki gruodžio. Šiai lengvatai planuojama skirti 100 mln. eurų valstybės lėšų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų