Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Naujos kartos televizija „Go3“ ir bankas „Citadele“, veikiantis visose trijose Baltijos šalyse, pranešė apie partnerystę. „Go3“ prisijungė prie „Citadele“ banko lojalumo programos X REWARDS. Nuo šiol jos naudotojai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje galės iškeisti sukauptus premijos taškus ir mėgautis „Go3“ pasiūlymu, rašoma pranešime žiniaskaidai.

Naujos kartos televizija „Go3“ ir bankas „Citadele“, veikiantis visose trijose Baltijos šalyse, pranešė apie partnerystę. „Go3“ prisijungė prie „Citadele“ banko lojalumo programos X REWARDS. Nuo šiol jos naudotojai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje galės iškeisti sukauptus premijos taškus ir mėgautis „Go3“ pasiūlymu, rašoma pranešime žiniaskaidai.

REKLAMA

„Džiaugiamės galėdami pasveikinti naują partnerį mūsų klientų lojalumo programoje X REWARDS, kuri yra viena pažangiausių ir labiausiai vertinamų lojalumo programų bankininkystės sektoriuje Baltijos šalyse.

Kiekvienas atsiskaitymas su mūsų X kortele uždirba klientui taškus, kuriuos galima iškeisti į vertingus prizus ar nuolaidas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje“, – pranešime cituojama už mažmeninę bankininkystę Baltijos šalyse atsakinga banko valdybos narė Rūta Ežerskienė.

„Strateginė partnerystė visose trijose Baltijos šalyse pasirodė esanti vienas svarbiausių „Go3“ sėkmės ramsčių. Todėl džiaugiamės galėdami užmegzti partnerystę su vienu didžiausių ir skaitmeniniu požiūriu pažangiausių bankų Baltijos šalyse. X REWARDS turi daug lojalių klientų ir dabar jie turės galimybę pasinaudoti savo taškais, kad galėtų mėgautis išskirtiniu „Go3“ originaliu turiniu, populiariausiais kino teatrų hitais ir visame pasaulyje žinomais serialais, tiesioginiais TV kanalais ir karščiausiomis sporto transliacijomis“, – sako TV3 Grupės „PayTV Baltics“ generalinis direktorius Jan Wykrytowicz.

REKLAMA

„Citadele“ klientai nuo šiol gali iškeisti sukauptus taškus į „Go3“ kuponą, kuris suteikia galimybę aktyvuoti nemokamą „Go3“ prenumeratą ir pasirinkti „Filmai“, „Sportas“ ar „Viskas įskaičiuota“ planą. X REWARDS vartotojai, jau turintys „Go3“ prenumeratą, gali panaudoti kuponą pratęsti arba atnaujinti turimą „Go3“ planą. 

„Go3“ siūlo daugiau nei 3000 valandų filmų, įskaitant Holivudo kino hitus iš didžiausių studijų, tokių kaip „Disney“, „NBC“, „Warner“ ir kt. Žiūrovai gali mėgautis maždaug 15 tūkst. valandų mėgstamų vietinių ir populiarių tarptautinių serialų bei išskirtinio „Go3“ originalaus turinio. Nauji kūriniai pridedami kiekvieną savaitę. Be to, „Go3“ gali pasigirti tūkstančiais valandų vaikams skirto turinio, kuris yra išverstas į vietines kalbas.

REKLAMA
REKLAMA

„Go3“ taip pat transliuoja geriausias tarptautines sporto varžybas: NBA, Eurolygą, Anglijos „Premier“ lygą, UFC, WRC, MXGP, MotoGP, KHL, WWE, ATP tenisą ir daug kitų, taip pat specialius bokso ir kitus svarbiausius renginius per NBA TV, „Eurosport 1“ ir „Eurosport 2“, „Fight Sports“, „Prime Fight HD“, „Setanta“ ir „TV3 Sport“ kanalus bei išskirtines „Go3“ transliacijas. 

„Go3“ yra naujos kartos televizija, apjungianti išmanų televizijos kanalų pasirinkimą su septynių dienų archyvu, plačią filmų ir serialų pasiūlą bei geriausią sporto turinio pasiūlymą rinkoje.

„Go3“ vartotojai gali mėgautis tiesioginiais televizijos kanalais, geriausiomis vietinėmis laidomis, populiariais užsienio filmais ir serialais, lokalizuotu vaikų turiniu ir geriausiomis tarptautinėmis sporto varžybomis.

JAV kapitalo „Citadele“ grupė yra valdoma iš Latvijos, jos pavaldžiosios įmonės ir filialai veikia Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje. Pagal turto vertę „Citadele“ yra antras didžiausias komercinis bankas Latvijoje.

„Citadele“ siekia modernizuoti bankininkystės sektorių ir suteikti daugiau galimybių žmonėms ir verslui visose Baltijos šalyse. Be klasikinių bankininkystės sprendimų, „Citadele“ klientams siūlo įvairias paslaugas, paremtas naujos kartos finansinėmis technologijomis, įskaitant modernią mobiliąją programėlę, bekontakčius ir momentinius mokėjimus. „Citadele“ bankas pirmasis Baltijos šalyse pasiūlė galimybę atsidaryti banko sąskaitą atsisiuntus mobiliąją programėlę ir pasidarius asmenukę, taip pat bekontakčius mokėjimus išmaniuoju žiedu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų