Dmitrijus Medvedevas žada „kietą, be apribojimų“ Rusijos atsaką į SWIFT sankcijas D. Medvedevas užsiminė apie „ne tik ekonominį, tačiau ir bet kokį kitokį“ atsaką

Rusijos vyriausybės vadovas Dmitrijus Medvedevas pažadėjo kietą atsakymą, jeigu Rusijai bus pritaikytos sankcijos, po kurių šios šalies bankų sistema būtų atjungta nuo tarptautinės SWIFT sistemos, praneša „Vesti.ru“.

„Tuo atveju, jeigu kas nors nuspręstų priimti panašų sprendimą, norėčiau pažymėti, kad mūsų ekonominė reakcija, ir bet kokia kitokia, bus be apribojimų,“ – cituoja „Interfaks“ premjero pareiškimą. D. Medvedevas atkreipė pasitarimo dalyvių dėmesį, kad, be biudžeto lėšų trūkumo, Rusija šiandien susidūrė su „papildomu apribojimų rinkiniu, – tai finansiniai, likvidumo apribojimai“. Užsienio finansų rinkų uždarymas negali neatsiliepti vidaus situacijai.

„Mums nuolat grasinama papildomomis sankcijomis prieš mūsų bankų sistemą, konkrečiai, eilinį sykį pradėjo mąstyti apie tarpbankinės atsiskaitymo sistemos, taip vadinamos SWIFT, apribojimus, – pažymėjo Rusijos premjeras, – Na, pagyvensim, pamatysim, kas bus“.


Rašyti komentarą...
t
tamsa
2015-01-27 17:18:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kuo greiciau bus atjungta fasistine rusija tuo gal but jie greiciau ateis i prota.
Atsakyti
-7

Žemaitis
2015-01-27 17:47:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Galima pagalvoti, kad SWIFT yra maskolių sukurta ir jie turi kokias nors teises į SWIFT. Grasins dar bydlinės mordos...susikurkit savo sistemą, bet proto trūksta... gyrėsi , gyrėsi savo augančia ekonomika, o užteko naftos kainoms nukristi ir - polnaja žopa kacapų ekonomikai
Atsakyti
-1

L
Lina
2015-01-27 17:39:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teroristu retorika.
Tarp eilučių atominė bomba?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų