dmitrijus medvedevas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dmitrijus medvedevas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dmitrijus medvedevas“.

Rusijos žiniasklaida rusus ruošia dar 10 metų truksiančiam karui

Rusijos valstybinė žiniasklaida taip suredagavo Rusijos saugumo tarybos pirmininko pavaduotojo Dmitrijaus Medvedevo komentarus, kad skambėtų, jog jis pasakė, kad Ukrainos valstybės neliks iki 2034 m. Pasak JAV Karo studijų instituto (ISW) analitikų, taip Rusijos žiniasklaida ruošia šalies visuomenę ilgalaikiam karui Ukrainoje, žadėdami, kad Rusija savo tikslą – sunaikinti Ukrainos valstybingumą – įgyvendins per dešimt metų.
56 2024-07-18

Įsilaužta į Medvedevo padėjėjo paštą – paaiškėjo, kur Rusija nori plėstis toliau

Buvo įsilaužta į buvusio Rusijos prezidento Dmitrijaus Medvedevo padėjėjo elektroninį paštą. Atrastuose susirašinėjimuose buvo išdėstyti Maskvos planai didinti Rusijos teritoriją Arktyje, skelbia „Newsweek“. Įsilaužėliai iš grupės „InformNapalm“, savanoriškos iniciatyvos, sukurtos reaguojant į Rusijos agresiją Ukrainoje, pranešė, kad prisijungė prie Aleksejaus Zakliazminskio elektroninio pašto. A. Zakliazminskis yra vienas iš D. Medvedevo padėjėjų.
2024-06-28

Po EP rinkimų buvęs Rusijos prezidentas Medvedevas ragina Scholzą ir Macroną atsistatydinti

Buvęs Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas pašaipiai sureagavo į Europos Parlamento rinkimų rezultatus ir paragino Vokietijos kanclerį Olafą Scholzą ir Prancūzijos prezidentą Emmanuelį Macroną atsistatydinti. Rezultatai yra „jūsų nekompetentingos politikos remti banderovcų vadovybę Ukrainoje savo gyventojų sąskaita ir jūsų idiotiškos ekonominės ir migracijos politikos atspindys“, teigė D. Medvedevas pirmadienį socialiniame tinkle X. O. Scholzui ir E. Macronui esą metas trauktis.
2024-06-10

Medvedevas, Simonian ir Solovjovas prisikalbėjo – jiems prašoma tarptautinio arešto orderio

Tarptautinė žmogaus teisių federacija (FIDH) pareikalavo, kad Tarptautinis baudžiamasis teismas (TBT) Hagoje išduotų Rusijos saugumo tarybos pirmininko Dmitrijaus Medvedevo ir Rusijos propagandistų Vladimiro Solovjovo bei Margaritos Simonian arešto orderius.
2024-06-07

Buvęs Rusijos prezidentas Medvedevas pagrasino Lenkijai „radioaktyviais pelenais“

Buvęs Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas pagrasino Lenkijai „radioaktyvių pelenų“ perspektyva, atsakydamas į Lenkijos užsienio reikalų ministro Radoslawo Sikorskio savaitgalį išsakytas pastabas dėl branduolinių ginklų naudojimo. Duodamas interviu Didžiosios Britanijos dienraščiui „The Guardian“, R. Sikorskis kalbėjo, kad, Rusijai panaudojus branduolinius ginklus Ukrainoje, JAV neva duotų į tai atsaką.
2024-05-27

Rusija spjaudosi pykčiu ir grūmoja Vakarams: žaidžiate su ugnimi

Rusijos Užsienio reikalų ministerija pagrasino Vakarams, kad jie, „leisdami“ Ukrainai naudoti raketas ir ginklus smogti Rusijai, žaidžia su ugnimi ir kad Maskva nepaliks tokių veiksmų be atsako, praneša „Reuters“. Pareiškime Rusijos užsienio reikalų ministerija teigė, kad už pastarojo meto atakų virtinės įžvelgia Jungtinių Valstijų ir Didžiosios Britanijos ranką, ir kaltino Vašingtoną ir Londoną eskaluojant konfliktą, leidžiant Ukrainai prieš Rusijos taikinius naudoti jų tiekiamas tolimojo...
2024-05-17

Medvedevas užsipuolė Didžiąją Britaniją: išvadino baisiais žodžiais ir pažėrė grasinimų

Didžiosios Britanijos užsienio reikalų sekretorius Davidas Cameronas paragino Vakarus „pasodinti“ Vladimirą Putiną ir sulaukė griežto buvusio Rusijos prezidento Dmitrijaus Medvedevo atsako, rašo UNIAN. D. Medvedevas drėbė, kad Didžiosios Britanijos vyriausybės atstovai yra „debilai“. Pažėrė naujų grasinimų Jis pareiškė, kad jei Didžioji Britanija kartu su Prancūzija ir toliau viešai „laimins“ Ukrainos pajėgas už tai, kad ši prieš Rusiją naudoja raketas „Storm Shadow“, Maskva į tai atsakys.
2024-05-10

Maskva pagrasino atsakyti Baltijos šalims už nutrauktus ryšius su Rusija

Maskva pagrasino atsakyti į, Kremliaus tvirtinimu, „konfrontacinius“ Lietuvos, Latvijos ir Estijos veiksmus. Rusija tradiciškai kaltina Baltijos šalis „priešiškumu“ dėl to, kad jos nutraukė didžiąją dalį ryšių su ja.
89 2024-05-06

Už Ukrainą kovojantys rusai neigia atsakomybę už išpuolį, o Medvedevas grasina: sunaikins Kyjivo pareigūnus, jei jie susiję

Ukrainos pusėje kovojanti Rusijos piliečių grupė penktadienį neigė bet kokią atsakomybę už išpuolį koncertų salėje netoli Maskvos. „Rusijos laisvės“ legionas, kurio kovotojai priklauso Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms, pareiškime pabrėžė, kad „legionas nekariauja su taikiais rusais“, ir apkaltino Rusijos saugumo pajėgas suplanavus šį išpuolį.
75 2024-03-22
REKLAMA
REKLAMA

Medvedevas iškėlė sąlygą Ukrainos taikos deryboms – tik ne su Zelenskiu

Buvęs Rusijos prezidentas, Rusijos Federacijos Saugumo Tarybos pirmininko pavaduotojas Dmitrijus Medvedevas pareiškė, kad taikos derybos su Ukraina įmanomos tik su nauja, o ne dabartine Ukrainos vadovybe.
64 2024-03-04

Medvedevas vėl grasina branduoliniu karu: Rusija bijo prarasti užimtas teritorijas

Buvęs Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas dar kartą pagrasino Vakarams totaliniu branduoliniu karu, jei Rusija bus nustumta iki 1991 m. sienų. Sekmadienį „Telegram“ žinutėje dabartinis Rusijos saugumo tarybos pirmininko pavaduotojas pakartojo savo gerai žinomą poziciją, kad „branduolinės valstybės niekada nepralaimi karo“, tol, kol gina savo tėvynę.
2024-02-18

Medvedevas spjaudosi keiksmais: pažėrė priekaištų Syrskiui

Rusijos Federacijos Saugumo tarybos vadovo pavaduotojas Dmitrijus Medvedevas pažėrė priekaištų naujajam Ukrainos pajėgų vadui Oleksandrui Syrskiui, rašo UNIAN. „Žvelgiant į naujojo Ukrainos pajėgų vyriausiojo vado Syrskio biografiją, jaučiama neapykanta, panieka ir pasibjaurėjimas“, – pareiškė D. Medvedevas. Savo socialinių tinklų paskyroje jis deklaravo neapykantą „visiems, kurie prisidėjo prie Sovietų Sąjungos žlugimo“, taip pat Vakarų šalims. O. Syrskį D. Medvedevas apipylė keiksmais.
2024-02-09

Karas Ukrainoje. Atsinaujinimas tęsiasi: Zelenskis paskyrė naują Generalinio štabo vadovą

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis paskyrė naują Ukrainos ginkluotųjų pajėgų generalinio štabo viršininką. Juo tapo Anatolijus Bargylevičius, rašo „Kanal 24“. Svarbiausi įvykiai: 23:49 | Danilovas sureagavo į naujausius Putino žodžius: „Amžinai įžeista Rusija“ Ukrainos Nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos sekretorius Oleksijus Danilovas Rusijos režimo lyderį Vladimirą Putiną pavadino liguistu žmogumi, gyvenančiu išgalvotame pasaulyje, rašo UNIAN.
131 2024-02-09

Karas Ukrainoje. Zelenskis įvardijo, kokias užduotis iškėlė naujam kariuomenės vadui Syrskiui: „Laukiu tokių pokyčių“

Prezidentas Volodymyras Zelenskis atleido Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vadą Valerijų Zalužną. Naujuoju Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vyriausiuoju vadu buvo paskirtas Oleksandras Syrskis. Iki šiol O. Syrskis vadovavo Ukrainos sausumos pajėgoms. Svarbiausi įvykiai: 00:12 | „Tai nėra šou.
149 2024-02-08

Medvedevas grasina NATO: sako, kad „žaidimai“ sulauks atsako

Rusijos saugumo tarybos pirmininko pavaduotojas Dmitrijus Medvedevas dideles NATO karines pratybas „Steadfast Defender 2024“ pavadino bandymu „įbauginti Rusiją“, rašo UNIAN. Savo puslapyje „VKontakte“ jis pareiškė, kad kai kurie pratybų etapai vyks „labiausiai rusofobiškose ir šlykščiausiose“ Rusijai valstybėse, tokiose kaip Lenkija, Latvija, Lietuva ir Estija.
54 2024-02-02

Medvedevas atvirai grasina Ukrainai branduoliniais ginklais: „Tai jokia ne savigynos teisė“

Buvęs Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas, dabar einantis Rusijos saugumo tarybos pirmininko pavaduotojo pareigas, pagrasino Ukrainai panaudoti branduolinį ginklą, jei šalis, kuri ginasi nuo teroristinės valstybės agresijos, bandys atakuoti raketų paleidimo įrenginius Rusijos Federacijos teritorijoje Vakarų perduotomis ilgojo nuotolio raketomis.
52 2024-01-11

Buvęs Rusijos prezidentas tyčiojasi iš Vokietijos vyriausybės dėl ūkininkų protestų

Buvęs Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas išjuokė Olafą Scholzą dėl šią savaitę Vokietiją apėmusių ūkininkų protestų ir sakė, jog kanclerio laukia dar didesni sunkumai. „Streikai Vokietijoje: ūkininkai užblokavo didelę šalies dalį. Subsidijos baigėsi, o Ukrainai skiriamos astronominės sumos vis dar didėja. Vokietija yra pagrindinė finansuotoja“, – pirmadienio vakarą socialinėje platformoje X parašė D. Medvedevas, ėjęs Rusijos prezidento ir Rusijos ministro pirmininko pareigas.
2024-01-09

Medvedevas užsipuolė Prancūziją dėl Rusijos miesto apšaudymo: iškeikė ir išvadino varlėmis

Buvęs Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas viešai užsipuolė ir iškeikė prancūzus dėl Prancūzijos reakcijos į Rusijos miesto Belgorodo apšaudymą. Savo „Telegram“ paskyroje D. Medvedevas pareiškė, kad Rusija niekada nemėgo prancūzų.  Išvadino varlėmis Dabar Rusijos saugumo tarybos pirmininko pavaduotojo pareigas einantis D. Medvedevas, plūsdamas prancūzus, pavartojo virtinę įžeidimų ir keiksmų.  „Niekada nemėgome prancūzų. Jie kaip varlės, kurios kariavo su mumis.
2024-01-04

Putino marionetė Medvedevas: į rusų kariuomenę priimta apie 280 tūkst. žmonių

Buvęs Rusijos prezidentas ir Saugumo tarybos pirmininko pavaduotojas Dmitrijus Medvedevas sekmadienį pareiškė, kad nuo metų pradžios Maskva į kariuomenę priėmė apie 280 tūkst. žmonių. Rusija nėra paskelbusi naujos mobilizacijos, laikomos nepopuliaria priemone, tačiau vykdo aktyvią kampaniją, kad pritrauktų daugiau vyrų į kariuomenę, jos puolimui Ukrainoje tęsiantis jau devynioliktą mėnesį.
2023-09-03

Analitikų verdiktas: karas Ukrainoje sužlugdys Rusiją, tačiau Putinas gali imtis bet ko

Nemažai Vakarų žiniasklaidos analitikų mano, kad Rusijos Federacija tikrai žlugs ir karas Ukrainoje bus lemiamas to veiksnys. Tačiau jie linksta manyti, kad, kai įvyks Rusijos Federacijos skilimas, jis nebus sklandus, o susiskaldžiusi valstybė taps rimta grėsme kaimynams.
2023-08-14

Medvedevas drabstosi branduoliniais grasinimais: „Kitos išeities tiesiog nėra“

Rusijos Federacijos Saugumo Tarybos vadovo pavaduotojas Dmitrijus Medvedevas tiesiogiai grasina panaudoti branduolinį ginklą, jei Ukrainos kontrpuolimas pasiseks. Apie eilinį grasinimą branduoliniu smūgiu D. Medvedevas parašė savo „Telegram“ paskyroje.
2023-07-31

Medvedevą dėl sprogimų Maskvoje ištiko isterija: griebėsi naujų grasinimų

Maskvą pirmadienį atakavus dronams, buvusį Rusijos prezidentą Dmitrijų Medvedevą eilinį kartą ištiko isterija, rašo UNIAN. Isteriškai jis sureagavo į pirmadienio rytą pasirodžiusias naujienas apie Maskvoje nugriaudėjusius sprogimus. Su sveiku protu prasilenkenčiais teiginiais pagarsėjęs D. Medvedevas pirmadienį pareiškė, kad po dronų išpuolio Maskva bus priversta ieškoti „nestandartinių taikinių“ smūgiams Ukrainoje.
2023-07-24

Medvedevas grasina smogti atominėms elektrinėms Ukrainoje ir Rytų Europoje

Rusijos Federacijos Saugumo Tarybos vadovo pavaduotojas Dmitrijus Medvedevas grasina smogti trims Ukrainos atominėms elektrinėms ir branduoliniams objektams Rytų Europoje, jei, kaip teigia jis, pasitvirtins tariamas „Ukrainos ginkluotųjų pajėgų bandymas atakuoti Smolensko atominę elektrinę Rusijoje“. Tradicinę propagandinę grasinimų tiradą buvęs Rusijos prezidentas D. Medvedevas paskelbė savo „Telegram“ paskyroje.
2023-07-10

Medvedevas užsinorėjo kitokių santykių su Baltijos šalimis

Rusijos Federacijos Saugumo Tarybos vadovo pavaduotojas Dmitrijus Medvedevas mano, kad Rusija turėtų laikinai sustabdyti diplomatinius santykius su Baltijos šalimis, Lenkija, Didžiąja Britanija ir Suomija. Apie tai jis rašo komentare Rusijos leidiniui „Rossiyskaya Gazeta“. „Su Suomija ir kitomis panašiomis į ją (kaip Lenkija, Baltijos šalys ir, žinoma, Britanija) vertėtų laikinai sustabdyti diplomatinius santykius arba bent jau kol kas nuleisti jų lygį“, – rašė D. Medvedevas.
56 2023-07-03

Medvedevas pareiškė: Baltijos šalys – Rusijos provincijos

Buvęs Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas Baltijos šalis pavadino Rusijos provincijomis, o Lenkiją – laikinai okupuotą NATO pajėgų. Rašydamas socialiniame tinkle „Twitter“, buvęs Rusijos prezidentas Lietuvą, Latviją ir Estiją pavadino „mūsų“ provincijomis, sakydamas, kad jos „apsidirbo“ iš baimės dėl Rusijos įsiveržimo į Ukrainą.
2023-05-19

Ukrainos ministras davė patarimą Medvedevui: reiktų gerti mažiau degtinės

Buvęs Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas turėtų nustoti gerti tiek daug degtinės prieš rašydamas į „Telegram“, pareiškė Ukrainos užsienio reikalų ministras Dmytro Kuleba, rašo „Politico“. Neseniai D. Medvedevas paragino nužudyti Ukrainos prezidentą Volodymyrą Zelenskį. Reaguodamas į tai D. Kuleba pasiūlė D. Medvedevui mažiau gerti. „Medvedevas turėtų išgerti mažiau degtinės prieš eidamas į „Telegramą“, – vokiečių leidiniui „Bild“ pareiškė D. Kuleba.
90 2023-05-10

Putino lėlė Medvedevas pralemeno ir pradėjo grasinti: Zelenskį reikia „fiziškai pašalinti“

Rusijos eksprezidentas Dmitrijus Medvedevas trečiadienį paragino „fiziškai pašalinti“ Ukrainos prezidentą Volodymyrą Zelenskį po to, kai Maskva apkaltino Kyjivą praėjusią naktį bandžius surengti dronų ataką prieš Kremlių. „Po šiandienos teroristinio išpuolio nelieka jokių kitų galimybių, kaip tik fiziškai sunaikinti Zelenskį ir jo grupuotę“, – sakė D. Medvedevas, kuris po Maskvos puolimo Ukrainoje tampa vis aršesnis.
2023-05-03

„Twitter“ kirtis Medvedevui – užblokavo už pareiškimą, kad Lenkija „neturėtų egzistuoti“

Socialinis tinklas „Twitter“ apribojo buvusio Rusijos prezidento Dmitrijaus Medvedevo paskyrą anglų kalba dėl įrašo, kuriame jis teigė, kad Lenkija „neturėtų egzistuoti“. D. Medvedevas, kuris šiuo metu yra Rusijos Saugumo Tarybos pirmininko pavaduotojas ir atviras karo Ukrainoje šalininkas, rašė, kad Lenkija neturėtų egzistuoti, „kol ten valdo tik rusofobai“, ir pridūrė, kad Ukraina yra „pilna lenkų samdinių, kurie turi būti negailestingai sunaikinti“. Pagal „Twitter“ taisykles, kol D. Medvede...
2023-05-02

Po Bideno žinios apie dalyvavimą rinkimuose – Medvedevo patyčios: „Pašėliškai narsus senis“

Joe Bidenui antradienį paskelbus apie sprendimą siekti antrosios kadencijos JAV prezidento poste, buvęs Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas JAV valstybės vadovą pavadino „pašėliškai narsiu seniu“. „Bidenas visgi apsisprendė. Pašėliškai narsus senis“, – parašė D. Medvedevas platformoje „Telegram“ apie 80-metį JAV lyderį.
2023-04-25

Medvedevas spjaudosi grasinimais: perspėjo dėl Trečiojo pasaulinio karo

Ištikimas Rusijos režimo lyderio Vladimiro Putino sąjungininkas, buvęs šalies prezidentas Dmitrijus Medvedevas pažėrė naujų grasinimų, praneša „Sky news“. Šįkart jis pareiškė, kad netrukus gali kilti Trečiasis pasaulinis karas. „Negaliu pasakyti, koks gali būti paskutinis lašas, kas gali išprovokuoti, bet kada nors tai gali įvykti“, – cituojamas jis.
2023-04-25

Neįtikėtini Medvedevo grasinimai: prakalbo apie Anglijos nuskandinimą ir paradą Berlyne

Buvęs Rusijos prezidentas, šalies saugumo tarybos vicepirmininkas Dmitrijus Medvedevas vėl pažėrė neįtikėtinų grasinimų, rašo UNIAN. Šį kartą jis pagrasino surengti Rusijos „paradą“ Berlyne ir užsiminė apie Didžiosios Britanijos nuskandinimą. Tokius komentarus jis išsakė penktadienį komentuodamas Vokietijos gynybos ministro Boriso Pistoriuso pasisakymą, kuriuo jis Ukrainos operacijas Rusijoje pavadino „visiškai normaliomis“ Rusijos agresijos kontekste.
58 2023-04-21

Kremlius džiūgauja: Orbanas išvadino Ukrainą „finansiškai neegzistuojančia šalimi“

Rusijos režimui palankus Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas pareiškė, kad Ukraina yra „finansiškai neegzistuojanti šalis“ ir be partnerių paramos karas tuoj baigsis. Jo žodžius palaiko Maskva.
60 2023-04-14

Dmitrijus Medvedevas Putino arešto orderį prilygino tualetiniam popieriui

Buvęs Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas Tarptautinio Baudžiamojo Teismo (TBT) išduotą Rusijos prezidento Vladimiro Putino arešto orderį penktadienį prilygino tualetiniam popieriui. „Tarptautinis Baudžiamasis Teismas išdavė Vladimiro Putino arešto orderį. Nereikia aiškinti, KUR reikėtų panaudoti šį popierių“, – parašė jis tviteryje, prie žinutės pridėjęs tualetinio popieriaus paveikslėlį.
2023-03-17

Žvalgyba: Medvedevas užsakė Italijos gynybos ministro nužudymą už 15 mln. dolerių

Italijos žvalgyba praėjusią savaitę šalies vyriausybei pranešė, kad Kremlius tariamai planuoja pasikėsinimą į gynybos ministrą Guido Crosetto. Už politiko nužudymą Dmitrijus Medvedevas „Wagner“ kovotojams esą pasiūlė 15 mln. JAV dolerių (14,15 mln.
88 2023-03-16

Medvedevas grasina civilizacijos pabaiga: „Mums nereikia pasaulio be Rusijos“

Rusijos Federacijos Saugumo tarybos vadovo pavaduotojas Dmitrijus Medvedevas eilinį kartą grasina, kad iškilus Rusijos egzistavimo klausimui, kils abejonių dėl pačios žmonių civilizacijos egzistavimo. „Jei rimtai iškils pačios Rusijos egzistavimo klausimas, jis bus sprendžiamas ne fronte Ukrainoje, bet kartu su visos žmonijos tolesnio egzistavimo klausimu. Ir čia neturėtų būti dviprasmybių. Mums nereikia pasaulio be Rusijos“, – straipsnyje rusų leidiniui „Izvestija“ rašė D. Medvedevas.
201 2023-02-27

Putino marionetė Medvedevas netveria pykčiu: sudeginsime visą Ukrainą

Diktatoriaus Vladimiro Putino marionetė Dmitrijus Medvedevas niršta ir sako, kad, jeigu Vakarai ir toliau siųs ginkluotę Kyjivui, tokiu atveju visa Ukraina pradės liepsnoti, rašo „The Guardian“. Buvęs Rusijos prezidentas D. Medvedevas pagrasino, kad jeigu Vakarai ir toliau teiks karinę paramą Ukrainai, tokiu atveju, pasak jo, Rusija surengs dar daugiau atakų ir galiausiai sudegins visą Ukrainą. „Visa Ukraina, valdoma Kyjivo [valdžios], pradės liepsnoti“, – teigė jis.
2023-02-04

Medvedevo receptas susidoroti su „tėvynės išdavikais“: „Karo laikais visada buvo ypatingos taisyklės“

Rusijos Saugumo Tarybos vadovo pavaduotojas Dmitrijus Medvedevas siūlo su „Rusijos išdavikais“, kurie „perėjo pas priešą“ dorotis ne pagal įstatymus, o pagal karo lauko teisę. „Ten internete, „Telegrame“ buvo atnaujinta diskusija, kaip elgtis su išdavikais, kurie perėjo pas priešą ir nori, kad jų Tėvynė žūtų. Įskaitant kai kuriuos nereikšmingus šūdo gabalus, kurie dar visai neseniai laikė save vadinamuoju intelektualiniu elitu.  Neseniai komentavau šią temą.
2023-01-09

Karas Ukrainoje. JAV ir Vokietija skelbia apie papildomą paramą Ukrainai

Vokietija ir JAV siųs Ukrainai papildomos ginkluotės. Apie tai Baltieji rūmai pranešė po Vokietijos kanclerio Olafo Scholzo ir JAV prezidento Joe Bideno pokalbio telefonu. JAV ketina tiekti Ukrainai kovos mašinas „Bradley“, o Vokietija – kovos mašinas „Marder“. Abi šalys planuoja apmokyti Ukrainos pajėgas dirbti su šiomis sistemomis. Vokietija Ukrainai taip pat perduos „Patriot“ oro gynybos bateriją.
2023-01-05

Medvedevas ruošiamas pakeisti Putiną – Rusijos pirmojo rango valstybės patarėja

Rusijoje tam tikra įtakinga žmonių grupė ruošia Dmitrijų Medvedevą tapti Vladimiro Putino įpėdiniu. Apie tai pranešė politikos mokslų daktarė ir Rusijos Federacijos pirmojo rango valstybės patarėja Tatjana Poloskova. Jos teigimu, šis procesas pradėtas – Rusijos Federacijos prezidento aparate prasidėjo slapta kova, kurios tikslas – Rusijos saugumo tarybos vadovo pavaduotoją D. Medvedevą paruošti pakeisti Rusijos prezidentą V. Putiną.
73 2022-12-29

Karas Ukrainoje. Sprogimai Ukrainoje: dalis sričių atakuotos dronais

Trečiadienio vakarą pasirodė pranešimai apie masinę Rusijos ataką dronais. Pranešama, kad Dnipropetrovsko, Zaporižios, Charkivo srityse girdimi sprogimai, taip pat gresia pavojus Kyjivui ir Odesai.  Svarbiausi karo Ukrainoje įvykiai: 23:51 | Zelenskis apdovanojo karius Prezidentas Volodymyras Zelenskis valstybiniais apdovanojimais apdovanojo 131 karį, iš jų 13 po mirties.
2022-12-28

Medvedevas pateikė „prognozę“ kitiems metams: prabilo ir apie Baltijos šalių ateitį

Rusijos saugumo tarybos vadovo pavaduotojas Dmitrijus Medvedevas nusprendė pateikti savo parengtą 2023 metų „prognozę“, kurioje pranašauja Europos Sąjungos griūtį bei milijardierių Eloną Muską JAV prezidentu.  Savo „Telegram“ paskyroje buvęs Rusijos prezidentas pateikė savo 10 punktų prognozę kitiems metams.
369 2022-12-27

Putino lėlė Medvedevas nerimsta: neužtikrinus 1 sąlygos, pasauliui gresia branduolinė katastrofa

Rusijos diktatoriaus Vladimiro Putino marionetė Dmitrijus Medvedevas tikino, kad Kremliaus „misija“ – nuversti dabartinę valdžią Ukrainoje, o tam, kad būtų išvengta Trečiojo pasaulinio karo, Kremlius neva turi gauti maksimalias saugumo garantijas. D. Medvedevas savo propagandinius pastebėjimus išsakė Kremliaus žiniasklaidai.
124
2022-12-26

Karas Ukrainoje. Zelenskis įspėja – rusai gali suaktyvėti

Artėjant didžiosioms žiemos šventėms, okupantai gali suaktyvėti, sako Ukrainos prezidentas Volodomyras Zelenskis. Jis paragino ukrainiečius reaguoti į pavojaus signalus, padėti kitiems. Svarbiausi karo Ukrainoje įvykiai: 23:30 | Sunakas: „Ukraina, mes su tavimi“ Jungtinės Karalystės prejas Rishi Sunakas „Twitter“ paskelbė, kad JK per šias Kalėdas yra su Ukraina. „Ukraina, šias Kalėdas mes su tavimi“, – rašė jis. Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis padėkojo britų lyderiui.
2022-12-23

Karas Ukrainoje. JAV: „Wagner“ iš Šiaurės Korėjos pirko ginklų karui Ukrainoje

Privati Rusijos karinė bendrovė „Wagner“ karui Ukrainoje iš Šiaurės Korėjos įsigijo ginklų, pareiškė JAV pareigūnai. Anot jų, tai reiškia, kad „Wagner“ grupės vaidmuo kare prieš Ukrainą plečiasi. Svarbiausi karo Ukrainoje įvykiai: 23:27 | Ukraina suskaičiavo, kiek likusių Irano dronų turi Rusija Rusai iš paskutinės Irano dronų siuntos turi likusius apie 200 dronų-kamikadzių, „Freedom“ sako Pietų Ukrainos pajėgų Jungtinio koordinacinio spaudos centro vadovė Natalija Humeniuk.
2022-12-22

Karas Ukrainoje. JAV paskelbė apie papildomą beveik 2 mlrd. paramą Ukrainai, perduos „Patriot“

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis atvyko į Baltuosius rūmus ir susitiko su JAV prezidentu Joe Bidenu. Prieš J. Bidenui susitinkant su V. Zelenskiu, JAV paskelbė apie papildomą 1,85 mlrd. dolerių vertės karinę paramą Ukrainai, žadama šaliai perduoti jos prašytų „Patriot“ raketų sistemą. Svarbiausi karo Ukrainoje įvykiai: 00:23 | Blinkenas paskelbė apie papildomą paramą Ukrainai JAV skirs papildomą 1,85 mlrd.
2022-12-21

Karas Ukrainoje. Ukrainos premjeras įspėja: prieš šventes reikia ruoštis naujiems smūgiams

Prieš žiemos šventes Ukraina turi ruoštis naujiems Rusijos smūgiams, sako Ukrainos premjeras Denysas Šmyhalis. Anot jo, rusai siekia priversti ukrainiečius Kalėdas ir Naujuosius metus sutikti visiškoje tamsoje, tad, tikėtina, smogs Ukrainos energetinei infrastruktūrai.
2022-12-20

Karas Ukrainoje. Rusai Melitopolyje elgiasi taip, kaip elgėsi prieš palikdami Chersoną – Ukraina

Rusai laikinai okupuotame Melitopolyje šiuo metu elgiasi taip pat, kaip elgėsi Chersone prieš jį palikdami, sako Ukrainos Pietų gynybos pajėgų atstovė Natalija Humeniuk. Anot jos, rusai panašiai komunikuoja ir vagia. Svarbiausi karo Ukrainoje įvykiai: 00:00 | Putinas įsakė stiprinti Rusijos sienas Kremliaus režimo lyderis Vladimiras Putinas įsakė stiprinti Rusijos sienas, rašo „Sky news“. Saugumo tarnyboms jis nurodė ginti „naujų Rusijos regionų“ gyventojus.
2022-12-19

Karas Ukrainoje. NATO vadovas perspėja: Putinas ruošiasi ilgam karui

Rusija ruošiasi ilgam karui Ukrainoje ir NATO sąjungininkai privalo toliau siųsti ginklus Kyjivui, penktadienį pareiškė aljanso generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas. Svarbiausi karo Ukrainoje įvykiai: 23:59 | Zelenskis: kad ir ko tikėtųsi raketų garbintojai iš Maskvos, jėgų pusiausvyros kare jie nepakeis Rusija vis dar turi pakankamai raketų, kad surengtų dar kelis tokius smūgius, kokius Ukrainai surengė penktadienį, sako Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis.
2022-12-16

Karas Ukrainoje. ES sutarė dėl naujų sankcijų Rusijai – diplomatai

Europos Sąjunga ketvirtadienį sutarė dėl naujų sankcijų Rusijai dėl karo Ukrainoje, pranešė diplomatai. Sankcijos oficialiai turėtų būti patvirtintos penktadienį. Svarbiausi karo Ukrainoje įvykiai: 23:57 | Zelenskis: rusai į puolimą mesta viską, ką turi Vien ketvirtadienį rusai Chersonui smogė daugiau nei 16 kartų, sako Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis. Anot jo, taip yra kiekvieną dieną. Ketvirtadienį taip pat apšaudyta Charkivo sritis, o Donbase tęsiasi brutalios Rusijos atakos.
2022-12-15
Į viršų