REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jeigu norite kam nors pervesti pinigus ir kad jie adresatą pasiektų iki Velykų, geriau suskubkite iš anksto. Artimiausią savaitgalį to padaryti gali nepavykti.

Jeigu norite kam nors pervesti pinigus ir kad jie adresatą pasiektų iki Velykų, geriau suskubkite iš anksto. Artimiausią savaitgalį to padaryti gali nepavykti.

REKLAMA

Lietuvos banko Mokėjimo sistemų plėtros skyriaus vadovas Mindaugas Navys primena, kad dėl momentinių mokėjimų teikiamų galimybių didžioji dauguma mokėjimo paslaugomis besinaudojančių klientų šventiniu laikotarpiu galės pervesti pinigus į sąskaitą kitame banke, kredito unijoje ar elektroninių pinigų įstaigoje per kelias sekundes.

„Tačiau įprastinius pavedimus vykdantys klientai turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad jie nebus vykdomi balandžio 2–5 dienomis“, – komentavo centrinio banko atstovas.

„Luminor“ atkreipia klientų dėmesį, kad balandžio 2 d. (Didįjį Penktadienį) dėl tarptautinės nedarbo dienos, nebus vykdomi pervedimai į kitus bankus. Tačiau pervedimai banko viduje bus vykdomi įprastai.

REKLAMA
REKLAMA

Balandžio 4 d. (Šv. Velykų sekmadienį) ir balandžio 5 d. (pirmadienį, antrąją Šv. Velykų dieną) „Luminor“ skambučių centras ir klientų konsultavimo centrai nedirbs, nebus vykdomi ir pervedimai į kitus bankus, todėl bankas rekomenduoja jais pasirūpinti iš anksto. Pervedimai banko viduje bus vykdomi įprastai.

REKLAMA

Tuo metu „Swedbank“ atkreipia klientų dėmesį, kad Didysis penktadienis prieš Velykas (2021 m. balandžio 02 d.), taip pat balandžio 3, 4 ir 5 d. yra nedarbo dienos Europos bankų asociacijos nepiniginių atsiskaitymų sistemoje, todėl šią dieną „Swedbank“ vykdys ne visus tarpbankinius pervedimus. 

Šio banko klientams momentinius mokėjimus bus galima atlikti visomis dienomis į sąskaitas, esančias SEB, „Citadele“, Šiaulių banke ar „Paysera“ ar kitų mokėjimo įstaigų prisijungusių prie momentinių mokėjimų sistemos.

REKLAMA
REKLAMA

Momentinis mokėjimas vykdomas, jei nėra reikalingas antro asmens patvirtinimas, o mokėjimas pateiktas per „Swedbank“ išmaniąją programėlę arba interneto banke pasirinkus formą „Naujas pervedimas“. Mokėjimo suma negali viršyti 15 tūkst. eurų.

SEB informuoja, kad balandžio 2 d., Didįjį penktadienį, ir balandžio 5 d, antrą Velykų dieną, klientai galės pervesti lėšas iki 15 tūkst. eurų į sąskaitas „Swedbank“, Šiaulių, „Citadele“ bankus, „Paysera LT“ ir daugelį kitų užsienio bankų, priimančių momentinius mokėjimus, kai kitų tipų tarpbankiniai mokėjimai nebus atliekami.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Lėšos į sąskaitas SEB banke ir iš jų (kai ir mokėtojas, ir gavėjas yra banko klientai) bus pervedamos kaip įprastai ir įskaitomos iš karto.

Lėšas iš kito banko švenčių metu SEB banko klientai galės gauti, jei siuntėjo bankas teikia momentinių mokėjimų paslaugą.

Dėl švenčių balandžio 5 d. (pirmadienį) SEB banko skyriai nedirbs, išskyrus Vilniaus „Akropolio“ skyrių (Ozo g. 25), kuris veiks nuo 10 iki 16 valandos. SEB banko skyriai priima tik iš anksto užsiregistravusius klientus.

Lietuvos banko Mokėjimo sistemų plėtros skyriaus vadovas M. Navys primena, kad šiuo metu momentinių mokėjimų paslauga gali naudotis SEB, „Swedbank“, Šiaulių, „Citadele“ bankų, Jungtinės centrinės kredito unijos, Rato kredito unijos ir elektroninių pinigų įstaigų „Paysera LT“, „Revolut Payments, Sonect Europe, SumUp EU Payments, „Trustcom Financial“, „Transactive Systems“, „TransferGo Lithuania“, „Argentum mobile“, „Nium EU“, „Pervesk“, „Travel Union“ ir „Verse Payments Lithuania“ klientai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų