Bankai Estijoje ketina apmokestinti dideles lėšas įmonių sąskaitose

Du bankai Estijoje – SEB ir „Danske bank“ paskelbė naujus paslaugų kainynus, kuriuose numatyti solidūs mokesčiai už įmonių bankuose laikomų didelių pinigų sumų administravimą.

Naujieji SEB paslaugų įkainiai įsigalios rugpjūčio 15-ąją – numatytas 0,4 proc. metų palūkanų mokestis už 1 mln. eurų viršijančius ir 0,75 proc. metų palūkanų mokestis už 1 mln. Šveicarijos frankų viršijančius įmonių indėlius.

Panašaus dydžio mokesčiai už didelius įmonių indėlius eurais, Šveicarijos frankais ir Danijos kronomis numatyti ir naujame „Danske bank“ paslaugų kainyne, kuris įsigalios rugpjūčio 22-ąją.

Abu bankai tvirtina, jog naujuose paslaugų kainynuose nurodyti tik galimi administravimo mokesčiai, o dėl realaus kiekvieno kliento apmokestinimo bus sprendžiama atskirai.

Taip apmokestinti didelių sumų gyventojų sąskaitose neketinama. BNS kalbinti „Nordea“ ir LHV bankų oficialūs atstovai patvirtino, jog sekti SEB ir „Danske bank“ pavyzdžiu ir įvesti neigiamas palūkanas jų atstovaujami bankai neplanuoja. Kiti Estijos bankai apie tokius ketinimus nepranešė.


Rašyti komentarą...
N
Nedirbdami
2016-07-18 08:51:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nori gauti pinigų. Tai yra absurdas. Tokiu atveju turėtų būti alternatyva bankams. Turėtų būti kita įstaiga kurioje bus pinigai, tiksliau atliks perlaidų funkcija. O bankai tegu savo misiją vykdo, tegu skolina pinigus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų