B. Nicholson: didžiausia mano klaida – kad klausiau kitų patarimų TIesiogiai iš „Verslas veža“ konferencijos

 Žurnalistė, TV laidų vedėja ir kulinarinių knygų autorė Beata Nicholson konferencijoje „Verslas veža“ dalinosi mintimis, „kaip klausant savęs nepersūdyti sriubos ir įgyvendinti svajones“.

„Kai draugei pasakiau, kad vykstu į verslo konferenciją, ji juokėsi – kokia gi tu verslininkė“, - juokėsi B. Nicholson, kuri prisipažino, kad jai niekd neteko rašyti CV ir taip ieškoti darbo

„Visi darbai pas mane atėjo patys. Iš tiesų, kulinarijos mokymuose pastebėjau, kad žmonėms gimsta gana panašios idėjos. Todėl nereikia sustoti, nes svarbiausia, kas tą idėją įgyvendina“, - sakė neseniai verslą pradėjusi žurnalistė.

Be kulinarijos knygų, Beata atidarė internetinę parduotuvę, kurioje prekiauja originalaus dizaino prijuostėmis bei puodkėlėmis.

„Pradėdama verslą sulaukiau įvairių aptarimų – registruoti individualią veiklą, įmonę registruoti Anglijoje ir panašiai. Bet tai buvo mano klaidos. Todėl noriu visiems patarti, kad, jei žino, kaip viską nori daryti, taip ir darytų. Visi nori gero, bet tie patarimai dažnai nuveda ne ten, kur reikia“, - sakė B. Nicholson.

REKLAMA

Norėdama būti nepriklausoma, Beata ryžosi atsisakyti ir leidyklos paslaugų – antroji, kepinių knyga buvo išleisto jos pačios įmonės. „Man labai svarbi komanda, su kuria dirbu, kad žmonės jaustųsi įvertinti, kokybė. Todėl norėjau viską daryti pati“, - sakė populiarių knygų autorė.

Pasak jos, buvo ne vienas, kuris bandė ją atkalbėti nuo įvairių projektų, pavyzdžiui originalių užrašų knygelių spausdinimo. Tačiau moteris nepasidavė ir ryžosi įgyvendinti savo idėjas.


Rašyti komentarą...
R
Remis
2013-05-10 16:13:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam tos leidyklos, pats gali susimaketuoti ir susitarti su spaustuve. O jei dar el. formate knyga leidi tai dar pigiau ir paprasciau.
Atsakyti
0

h
helmet
2013-05-10 21:53:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
lietuviu kalbos vingrybes-klausiau,nuo zodzio klausti ar klausiau,nuo zodzio klausiau.Nors kirti uzdekite,lituanistai supersti.
Atsakyti
0

T
Teip
2013-05-10 22:15:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
"Kiti" nori pelno sau.Niekada neklausykite "kitu".Jie turi ir "kitu interesu.Nakui tuos kitus.:)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų