Žudynes Rusijos mokykloje surengęs įtariamas užpuolikas laikė save dievu

Mažiausiais septynis vaikus Kazanės mokykloje įtariamas nušovęs 19-metis tos pačios dienos rytą socialiniame tinkle perspėjo apie savo ketinimus ir pasivadino „dievu“. Taip pat paaiškėjo, kad jis veikė vienas, turėjo legaliai jo vardu registruotą ginklą.

37

Nepaisant to, kad jaunuolio tėvas tvirtino nepastebėjęs jo psichinės būklės sutrikimų, tačiau savo žinutėse prieš išpuolį jis paliko nelabai rišlų tekstą apie savo „buvimą dievu“ ir kaip „visi turi jam paklusti“.

„Jokių blogų minčių nerodė ir nuotaikų nedemonstravo“, – „Baza“ cituojamas įtariamo užpuoliko tėvas.

(37 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šaudynės Kazanės mokykloje, Rusijoje

Įtariamas užpuolikas Ilnazas G. savo mintis „Telegram“ kanale paviešino užpuolimo rytą, skelbiama „Lenta“. Ten jis pasivadino dievu ir pažadėjo susidoroti su žmonėmis. Taip pat paviešino kelias galimai savo nuotraukas, kuriose jis apsirengęs juodais drabužiais ir dėvi kaukę ant veido, ant kurios parašyta „dievas“, rašoma „Readovka“.

Teigiama, kad Ilnazas G. anksčiau mokėsi šioje mokykloje, nusikaltimo įvykdymo motyvai kol kas nėra aiškūs.

Koledžo, kuriame 19-metis studijavo, atstovai žiniasklaidai teigė, kad vaikinas buvo pašalintas dar balandžio mėnesį dėl nepažangumo. „Ilnazas G. studijų metu buvo tylus ir nekonfliktuojantis studentas. Visada buvo tvarkingas ir ramus, pagarbiai elgėsi su kursiokais ir dėstytojais.

Ilnazas nuo gruodžio atlikinėjo praktikos darbus, nuo sausio nepasirodė koledže, o su grupės kuratoriumi nutraukė bendravimą. Praktikos gynime ir trijuose valstybiniuose egzaminuose jis nepasirodė, dėl to buvo pašalintas“.

Užpuolikas veikė vienas

Gegužės 11-osios rytą užpuolikas su ginklu įsiveržė į Kazanės 175-ąją mokyklą ir atidengė ugnį į moksleivius. Kitų šaltinių teigimu, užpuolikai buvo du (antrasis tariamai buvo nušautas policijos spec. operacijos metu), tačiau tai patvirtinančios oficialios informacijos nėra.

Pasak vietos valdžios atstovų, žuvo mažiausiai 7 moksleiviai ir viena mokytoja, nukentėjo dar apie 20 žmonių. Skelbiama, kad dar du vaikai žuvo iššokę iš 3 mokyklos aukšto.

Rusijos žiniasklaidoje skelbiama, kad jis buvo ginkluotas 12 kalibro pusiau automatiniu ginklu „Hatsan Escort“, registruotu jo vardu. Tokiu pačiu ginklu naudojosi ir Kerčės politechniniame koledže 2018-aisiais šaudynes surengęs Vladislavas Rosliakovas.

Licenciją ginklui žudikas gavo šių metų balandžio pabaigoje, Rusijos rinkoje jis kainuoja apie 30 tūkst. rublių (apie 330 eurų).

Rusijos prezidentas V. Putinas jau nurodė Nacionalinės gvardijos vadovui Viktorui Zolotovui parengti naują reglamentą dėl ginklų, kuriuos gali naudoti Rusijos piliečiai.


Rašyti komentarą...
M
Mastantis
2021-05-11 13:31:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na Tu ir debilas visomis prasmėmis jai amerikoja ar kitoja šalyja šaudo taip pat tai kaip vadinti tada
Atsakyti
0

A
A
2021-05-11 13:44:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Amerikiečiai dievai, šaunuoliai iš didžiosios Š
Atsakyti
-1

M
Mastantis
2021-05-11 13:54:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikia griežto auklejimo visose šalyse kas dabar darosi visose šalyse seksas ir tttt filmukai ką mokina kas ką užmuša jokio gerumo nemokina su mokytojais elgiasi , kaip gėda žiurėti mokinys mokytojo nebegerbia .Tai visame pasaulyja vyksta tai .Kai ponai valdininkai pradeda kištis ,kad vaikui per užpakalį užduoti negalma ,ir kai kiekvienas bando psihologas gudresnis būti ,.Nepilnačius taip pat reiktų bausti pagal įstatymus visus ,oi nepilnametis ar panašiai 'reiškia jis pilnametis jai taip daro ir jokio pasigailėjimo tokiem negali būti ,Kaip sakoma akis už akį .Ir aš čia nieko nematau ar Rusijoj ar Amerikoj ,ar Lietuvoj ar kitoja šalyja šaudo vienas kitą mokiniai
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų