tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Per šaudynes Kazanės mokykloje antradienį žuvo devyni žmonės, pranešė šio centrinio Rusijos miesto merija.

Per šaudynes Kazanės mokykloje antradienį žuvo devyni žmonės, pranešė šio centrinio Rusijos miesto merija.

REKLAMA

„Netekome septynių vaikų, keturių berniukų ir trijų mergaičių. Taip pat netekome vieno mokytojo ir darbuotojos moters“, – žurnalistams sakė R. Minichanovas.

Pasak jo, šiuo metu 18 sužeistų vaikų gydomi respublikinėje vaikų ligoninėje, tarp jų esama pašautų ir patyrusių kaulų lūžių. Trys pašauti suaugusieji gydomi kitose Kazanės ligoninėse.

Tatarstano prezidentas sakė, kad užpuolikas bendrininkų neturėjo.

Rusijos tyrimų komitetas, pradėjo baudžiamąjį tyrimą dėl nužudymo.

R. Minnichanovas sakė, kad užpuolikas buvo vienas ir jis buvo sulaikytas.

„Teroristas areštuotas. 19-metis, jo vardu yra oficialiai užregistruotas ginklas, kitų bendrininkų nenustatyta“, – kalbėjo Tatarstano vadovas.

REKLAMA

Nepaprastųjų situacijų ministerijos atstovės Irinos Volk teigimu, Kazanėje įvestas kontrteroristinės operacijos režimas.

„Nukentėjusiesiems teikiama visa reikalinga medicininė pagalba. Įvykio vietoje dirba gydytojai ir psichologai“, – savo ruožtu nurodė Nacionalinis antiteroristinis komitetas (NAK).

REKLAMA

Remiantis komiteto duomenimis, apie 9 val. 30 min. vietos (ir Lietuvos) laiku ginkluotas asmuo ėmė šaudyti Kazanės 175-ojoje gimnazijoje.

„Teritorijoje šalia gimnazijos vykdoma kontrteroristinė operacija, įvestas atitinkamas teisinis režimas. Jėgos struktūros ėmėsi būtinų operatyvinių paieškos priemonių ir tyrimo veiksmų“, – nurodė NAK.

Naujienų agentūros „Interfax“ korespondentas savo ruožtu pranešė, kad iš mokyklos teritorijos išėjo apie 10 specialaus greitojo reagavimo būrio atstovų ir kinologas su tarnybiniu šunimi.

REKLAMA

„Didelė tragedija“

Tuo metu informuotas šaltinis kiek anksčiau informavo naujienų agentūrą „Interfax“, kad per šaudynes Kazanės miesto 175-ojoje gimnazijoje žuvo mažiausiai 11 žmonių, dar daugiau kaip 20 žmonių prireikė medikų pagalbos.

Be to, anksčiau skelbta, kad užpuolikai buvo du, vienas jų – sulaikytas, o kitas – nukautas.

Per valstybinės televizijos transliaciją iš įvykio vietos buvo matyti, kad šalia mokyklos pastato esančiose gatvėse stovėjo dešimtys žmonių, priešgaisrinės tarnybos ir policijos automobiliai.

REKLAMA
REKLAMA

„Buvau klasėje, pirmiausia išgirdau sprogimą, paskui – šūvius“, – TASS cituoja vieną mokytoją.

Kitas šaltinis, kurį cituoja agentūra „RIA Novosti“, teigė girdėjęs sprogimą ir matęs iš pastato kylančius dūmus.

R. Minnichanovas, atvykęs prie gimnazijos, sakė, kad įvyko „didelė tragedija“.

„Pajėgos yra dislokuotos. Žinoma, viskas, ko reikia, bus suteikta tiek mokyklai, tiek šeimoms. Šiandien [įvyko] didžiulė tragedija visai mūsų respublikai, mūsų šaliai. Mes labai apgailestaujame, kad taip atsitiko“, – sakė jis žurnalistams.

REKLAMA

Kazanės merija savo ruožtu pranešė, kad iš mokyklos, kur įvyko šaudynės, buvo evakuoti vaikai.

„Teisėsaugos institucijos dirba vietoje. Iš 175-osios gimnazijos kai kurie vaikai buvo evakuoti ir yra 181-ajame ir 40-ajame vaikų darželiuose. Ten dirba psichologai, organizuotas maitinimas, dirba teisėsaugos organai“, – sakoma pranešime.

REKLAMA

Merijos spaudos tarnybos duomenimis, saugumo priemonės sustiprintos visose Kazanės švietimo įstaigose. Įėjimas į miesto švietimo įstaigas yra ribojamas.

Į Kazanę išsiųsta pagalba, Putinas reiškia užuojautą

Kaip praneša nepriklausoma Rusijos televizija „Dozhd“, Vladimiras Putinas pareiškė užuojautą žuvusiųjų ir sužeistųjų artimiesiems.

Nacionalinės gvardijos vadovui Viktorui Zolotovui nurodyta parengti naują reglamentą dėl ginklų, kuriuos gali naudoti Rusijos piliečiai.

REKLAMA
REKLAMA

Vladimiro Putino atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas teigė, kad į Kazanę išsiųstas lėktuvas su gydytojų, psichologų komanda, taip pat įvairia įranga, kurios gali prireikti šiuo metu teikiant pagalbą.

Taip pat Rusijos prezidentas į Kazanę išsiuntė du ministrus – sveikatos apsaugos ministrą Michailą Muraško ir švietimo ministrą Sergejų Kravcovą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų