REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Irako oro linijų kompanija „Iraqi Airways“ skelbė savaitei stabdanti skrydžius į Minską, tačiau kelionės yra toliau vyksta.

Irako oro linijų kompanija „Iraqi Airways“ skelbė savaitei stabdanti skrydžius į Minską, tačiau kelionės yra toliau vyksta.

REKLAMA

Nors kai kurie skyrdžiai atšaukti, tačiau Irako aviakompanijai priklausantis lėktuvas penktadienį nusileido Baltarusijoje, rašo 15min.lt

Tai patvirtinta ir tinklalapis flightradar24.com, kuriame galima realiu laiku stebėti lėktuvų skrydžius.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Irako oro linijų kompanija „Iraqi Airways“ skelbė savaitei stabdančios skrydžius į Minską.

Apie tai ji įmonės paskyroje „Facebook“ pranešė ketvirtadienį vakare.

Keleiviams pateiktame pranešime teigiama, kad skrydžiai į Baltarusijos sostinę atšaukiami savaitei nuo rugpjūčio 5 dienos.

Europos Sąjungos ambasadorius Irake Martinas Huthas trečiadienį BNS teigė, kad „Iraqi Airways“ skrydžiai į Minską turėtų būti atšaukti dešimčiai dienų.

REKLAMA
REKLAMA

ES pastaruoju metu įsitraukusi į derybas su Bagdadu, siekiant sugrąžinti neteisėtai Baltarusijos ir Lietuvos sieną kirtusius irakiečius į kilmės šalį bei įtikinti Iraką sumažinti skrydžių apimtis į Minską.

REKLAMA

Remiantis Minsko oro uosto ir „Iraqi Airways“ interneto svetainėse pateikta informacija, keleivinius skrydžius Irako oro linijos artimiausiu metu ketino vykdyti ne tik iš Bagdado, bet ir dar trijų miestų – Basros, Arbilio ir Suleimanijos.

Šiemet sieną iš Baltarusijos į Lietuvą perėjo daugiau kaip 4 tūkst. neteisėtų migrantų. Dauguma jų – irakiečiai.

Lietuva dėl išaugusios neteisėtos migracijos yra paskelbusi ekstremalią situaciją. Šalies pareigūnai laikosi pozicijos, jog išaugę migracijos srautai yra organizuota Minsko režimo akcija prieš Lietuvą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų