Žiaurus išpuolis Alpių kurorte: marokietis subadė moterį ir tris jos dukras

Prancūzijos policija antradienį suėmė marokietį, kuris subadė moterį ir tris jos dukras viename Alpių kurorte.

Šio išpuolio motyvai kol kas neaiškūs.

Vietos pareigūnai sakė neturintys jokios informacijos, pagrindžiančios gandus, kad užpuolikas neva pasijuto įžeistas, kad to moteris ir jos dukros buvo menkai teapsirengusios.

37 metų įtariamasis, gyvenantis Ivlino regione netoli Paryžiaus, užpuolė moterį ir mergaites, apsistojusias gretimame namelyje Lagrano kaime.

Tas vyras „užšoko ant terasos“ savo aukų apartamentuose, kai moteris su dukromis pusryčiavo, ir „kelis kartus dūrė peiliu trims vaikams“, – sakė prokuroras Raphaelis Balland'as.

Jis pridūrė, kad 46 metų motina taip pat nukentėjo per šį išpuolį.

Jauniausia iš mergaičių, aštuonmetė, buvo nuskraidinta į ligoninę netoliese esančiame Grenoblio mieste, kur jai atlikta operacija.

„Pavojus jai nebegresia, tad ji galės greitai palikti ligoninę“, – pažymėjo R.Balland'as.

Dvi kitos mergaitės, 10 ir 13 metų, ir jų motina buvo hospitalizuotos arčiau išpuolio vietos esančiame Gapo miestelyje.

REKLAMA

Po atakos vyras pabėgo iš įvykio vietos, bet buvo sučiuptas policijos.

R.Balland'as sakė, kad kalbos, jog užpuolikas galėjo supykti dėl jo aukų aprangos, tėra „gandai“ ir kad įtariamasis „atakos metu neišsakė joms jokių priekaištų dėl jų aprangos“.

Prokuroras pridūrė palaikantis „glaudžius ryšius su Paryžiaus prokuratūros kovos su terorizmu skyriumi ... atsižvelgdamas į nacionalinį kontekstą“.

R.Balland'as turėjo omenyje praeitą savaitę įvykusią ataką Nicoje, kai 84 žmonės žuvo vienam tunisiečiui nukreipus savo sunkvežimį į minią, šventusią Bastilijos paėmimo dieną.

Vienas tyrimui artimas šaltinis sakė, kad užpuolikas buvo žinomas policijai dėl smulkių nusikaltimų, bet nebuvo patekęs į žvalgybos tarnybų akiratį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų