• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis pareiškė, kad Rusijos terorą naudojant valdomas aviacines bombas galima sustabdyti, jei partneriai priims ryžtingus sprendimus.

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis pareiškė, kad Rusijos terorą naudojant valdomas aviacines bombas galima sustabdyti, jei partneriai priims ryžtingus sprendimus.

REKLAMA

Naujausiais duomenimis, rusų smūgiai Charkivo mieste Ukrainos šiaurės rytuose šeštadienį pražudė tris žmones ir sužeidė apie 30.

Savo „Facebook“ paskyroje V. Zelenskis rašė, kad Rusijos teroristai vėl smogė Charkivui valdomomis aviacinėmis bombomis. Deja, nukentėjo gyvenamasis namas.

Nuolaužos yra valomos. Įvykio vietoje dirba visos būtinos tarnybos, rašė V. Zelenskis.

„Šį Rusijos terorą su valdomomis aviacinėmis bombomis būtina ir galima sustabdyti. Reikia drąsių mūsų partnerių sprendimų, kad galėtume sunaikinti Rusijos teroristus ir Rusijos kovinius lėktuvus ten, kur jie yra“, – rašė jis.

Pasak V. Zelenskio, Ukraina jau įrodė, kad įmanoma apsaugoti žmonių gyvybes nuo raketų teroro, ypač išvalant pasienio rajonus nuo teroristų paleidimo įrenginių.

REKLAMA
REKLAMA

„Apsauga nuo bombų taip pat reikalinga. Mums reikia tokio ryžto“, – pabrėžė jis ir padėkojo visiems, kurie padeda Ukrainai apsaugoti gyvybes.

REKLAMA

Kaip jau skelbė „Ukrinform“, birželio 22 d. popietę Rusijos kariuomenė Charkivą atakavo valdomomis aviacinėmis bombomis ir pataikė į gyvenamąjį namą.

Antras didžiausias Ukrainos miestas Charkivas yra įsikūręs netoli Rusijos sienos ir per nuolatines atakas buvo smarkiai apgriautas.

Gegužę rusai pradėjo naują Charkivo regiono puolimą, kurio metu užėmė didžiausią teritoriją per pusantrų metų.

Atsisakyti savo teritorijų ir jokių narysciu NATO :D
taigi daryk drąsu žingsnį sėsk prie derybų stalo - bet yra vienas vinas bet , ar derėsis putinas su pasibaigusie tavo prezidentavimo data , tada galvok gal reikia kesiti ukrainos koncitucijos straipsnį , taigi dirbk o nebuk ti paprašeika ir tik dejavimų prezidentas , tas blogai anas blogai,, duokite pnigų, duokite ginklų , duokite žmonių į frontą
Galima sustabdyti ir tikrai bus sustabdyta. Susmirdeliai vailokiniai jau daugiau maisu juodu uzsipirkineja, o devynesdesimtuju banditas ismaldos pas kim junga praso..
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų