REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis vakariniame pranešime teigė, kad Rusijos agresiją įmanoma sustabdyti tik tinkamais ginklais.  

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis vakariniame pranešime teigė, kad Rusijos agresiją įmanoma sustabdyti tik tinkamais ginklais.  

REKLAMA

„Daugiau nieko teroristinė valstybė nesupras. Tik ginklus mūšio lauke. Ginklus, kurie apsaugo mūsų dangų. Naujos sankcijos Rusijai. Tačiau su legaliais ginklais: turime dar aktyviau dirbti, kad sukurtume tribunolą dėl Rusijos agresijos prieš Ukrainą nusikaltimo“, – kalba V. Zelenskis. 

Ukrainos prezidentas sako, kad šiandieniniai Rusijos raketų smūgiai tik patvirtina viską, apie ką diskutavo su partneriais.  

„Kiekviena Rusijos raketa prieš mūsų miestus, kiekvienas teroristų naudojamas Irano dronas yra argumentai, kodėl reikia daugiau ginklų 

Tik ginklai neutralizuoja teroristus. Visų pirma, plečiame savo tankų koaliciją (yra atitinkamas Kanados sprendimas – dėkoju už tai). Mūsų tankų koalicijoje jau yra 12 šalių. 

REKLAMA
REKLAMA

Ir esu dėkingas visiems pasaulyje, kurie tikrai kartu su mumis kovoja su terorizmu, kurie spartina būtinos gynybos technikos tiekimą Ukrainai ir yra pasirengę didinti sankcijų spaudimą teroristinei valstybei“, – kalboje sakė V. Zelenskis.  

REKLAMA

 

Per Rusijos atakas Ukrainoje žuvo 11 žmonių 

Ukrainos nepaprastųjų situacijų pareigūnai pranešė, kad per naujausias Rusijos dronų ir raketų atakas žuvo 11 žmonių ir dar 11 buvo sužeisti. 

Rusai Ukrainą atakavo kitą dieną po to, kai Vokietija ir Jungtinės Valstijos paskelbė siunčiančios Kyjivui pažangių kovinių tankų. 

Ukrainos valstybinės nepaprastųjų situacijų tarnybos atstovas spaudai Oleksandras Chorunžyjus ketvirtadienį per Ukrainos televiziją paskelbė atnaujintą aukų skaičių. 

REKLAMA
REKLAMA

„Šiandien per Rusijos teroristinius išpuolius 11-oje Ukrainos regionų buvo panaudoti ir dronai, ir raketos. Per išpuolius kilo du gaisrai, buvo apgadinti 35 pastatai, sužeista 11 žmonių ir, deja, 11 žmonių žuvo“, – sakė O. Chorunžyjus. 

Ukrainos sostinės meras Vitalijus Klyčko anksčiau ketvirtadienį pranešė, kad rusų raketai pataikius į negyvenamą pastatą žuvo žmogus, dar du buvo sužeisti. 

Ukrainos oro gynybos pajėgos ketvirtadienį numušė 47 iš 55 rusų paleistų raketų, pranešė šalies ginkluotųjų pajėgų vadovas Valerijus Zalužnas. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dėl raketų grėsmės keliuose regionuose nutrauktas elektros energijos tiekimas. 

Ukrainos pietinio Odesos regiono valdžia ketvirtadienį pranešė, kad Rusijos raketos pataikė į du energetikos objektus. 

Ukrainos oro pajėgų vadovybė anksčiau pranešė, kad virš Ukrainos ketvirtadienio naktį buvo numušti 24 Rusijos bepiločiai orlaiviai kamikadzės „Shahed-136-131“. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų