REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
18
Vaiko nužudymu Maskvoje įtariamai auklė buvo beveik 20 metų gydoma nuo šizofrenijos (nuotr. SCANPIX)

Vaikžudė auklė teisme: man įsakė Alachas

Moteriai dar 1999-aisiais diagnozuota šizofrenija

Auklė Giulrechra Bobokulova, įtariama vaiko nužudymu Maskvoje, nusikaltimo vykdymo metu buvo afekto būsenoje – jai buvo nustatytas ūmus psichikos sutrikimas, praneša lenta.ru.

18

Auklė Giulrechra Bobokulova, įtariama vaiko nužudymu Maskvoje, nusikaltimo vykdymo metu buvo afekto būsenoje – jai buvo nustatytas ūmus psichikos sutrikimas, praneša lenta.ru.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Anot teisėsaugos atstovų pasakojimo, netrukus po sulaikymo G. Bobokulova bendravo su psichiatru, kuris ir pateikė tokias išvadas. 

REKLAMA

Rusijos tyrimų komitetas pranešė, kad žiauriai vaiką nužudžiusi auklė galėjo būti paskatinta tai padaryti. „Šiuo metu laisvėje yra nusikaltimo kurstytojai, vyksta jų paieška“, – pareiškė Rusijos tyrimų komiteto atstovas, konkrečiai nenurodęs, kas tai per žmonės, rašoma „LifeNews“.

REKLAMA
REKLAMA

Kovo 2-osios rytą įtariamoji buvo pristatyta į Maskvos Presnenskų teismą, kur bus paskirta kardomoji priemonė. Jai numatyta paskirti psichologinę-psichiatrinę ekspertizę. Moteris kaltinama dėl mažamečio nužudymo, tyčinio svetimo turto padegimo ir melagingo pranešimo apie teroro aktą.

Rusiją šokiravusio nusikaltimo įvykdymu įtariama uzbekė, pasirodo, nuo 1999-ųjų buvo gydoma nuo šizofrenijos. Maskvoje ji dirbo nelegaliai, auklės licenzijos ji neturėjo. Tačiau psichinė liga jai nesutrukdė užsirekomenduoti kaip gerai auklei – nužudytosios tėvai moterį į darbą priėmė remdamiesi kitų tėvų rekomendacijomis. Savo auką ji be jokių priekaištų prižiūrėjo 3 metus, gyveno kartu su kitais šeimos nariais tame pačiame bute.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

G. Bobokulova vasario 29-ąją dieną buvo sulaikyta netoli vienos iš Maskvos metro stočių. Hidžabu apsirengusi moteris su nupjauta vaiko galva rankose grasino susisprogdinti. Pareigūnai moterį sulaikė, sprogmenų nerado.

Su savo pirmuoju vyru moteris santuokoje gyveno 12 metų. Vėliau Uzbekistane gyvenusi moteris išsiskyrė. Po skyrybų G. Bobokulovos artimieji atėmė jos tris vaikus. Vienas sūnus, anot moters, gyvena su jos tėvu, antrasis liko su pirmuoju vyru, trečiasis, anot G. Bobokulovos nerišlaus pasakojimo, „buvo padovanotas buvusio vyro seseriai“.

REKLAMA

Prieš metus G. Bobokulova Maskvoje susipažino su savo antruoju vyru, taip pat Uzbekistano gyventoju. Tačiau, jos teigimu, su juo ji matėsi tik kelis kartus per savaitę. Giulčechra žinojo, kad vyras turi šeimą, tačiau sutiko tapti antrąja, neoficialia, žmona. Prieš keturis mėnesius vyras išvyko į tėvynę, nuo to laiko G. Bobokulova teigė jo nemačiusi.

REKLAMA

„Aš su juo tik susitikinėjau. Tačiau jo jau keturi mėnesiai kaip nėra, jis grįžo pas save. Jis mane paėmė kaip antrąją žmoną, o pats su pirmąja gyvena. Oficialaus vyro aš neturiu“, – pasakojo Giulčechra policininkams.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų