V. Putinas gali būti turtingiausias pasaulio žmogus

Pasak „Business Insider“, Rusijos ministras pirmininkas ir būsimas šalies prezidentas Vladimiras Putinas gali būti turtingiausias pasaulio žmogus.

Pasak Tiriamosios žurnalistikos biuro analitiko Maeve'o McClenaghano, kuris bendravo su vienu iš Rusijos politikos ekspertų, V. Putinui priklauso 4,5 proc. „Gazpromo“, 37 proc. „Surgutneftego“ ir iki 75 proc. „Gunvoro“ kompanijų akcijų. Tai reiškia, kad V. Putino turtas gali siekti mažiausiai 70 milijardų JAV dolerių.

„Ši informacija yra paremta konfidencialiais, tačiau labai patikimais šaltiniais“, – teigia analitikas Stanislavas Belkovskis. Įtarimą sukelia ir oficialios V. Putino turto deklaracijos. Pasak Centrinės Rusijos rinkimų komisijos, V. Putinas iš viso savo sąskaitose teturi 179 tūkstančius dolerių.

Rusijos politologas ir publicistas Andrejus Piontkovskis portalui Balsas.lt yra teigęs, kad V. Putino turtas sudaro 132 milijardus dolerių, kurie yra išskirstyti po daugybę sąskaitų ir aktyvų užsienyje.


Rašyti komentarą...
P
P
2012-04-20 12:43:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai kad ne Kubilius...
Atsakyti
0

n
nu
2012-04-20 13:35:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
ir kur jis juos kis
Atsakyti
0

O
Operatorius
2012-04-20 14:20:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Paaiskinkite, koks ten zenklas turi buti istatuiruotas pas zekus ant voko vidines puses. ir ka turi reikshti. Shimta kartu maciau kaip kieti vaikinai kalbedami rodo savo voko vidine puse. Sovietineje armijoje. Duodavau galvon neziuredamas. Kalejime nebuvau. Apsvieskite nesusiprateli, kas ten turi buti? Ar gaidzio zenklas, ar generolo zvaigzde? Negi forume nera buvusiu zeku?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų