Užeikite vidun: genialaus „Apple“ dizainerio namas už 17 milijonų

Bene sumaniausias šiuolaikinis dizaineris, korporacijos „Apple“ guru ir vyresnysis kompanijos viceprezidentas Johnatanas Ive turi britiškas šaknis, tačiau į gimtinę kol kas neskuba. Po sėkmingo „iPhone 5“ pristatymo dizaineris, kuris sugebėjo naujausią išmanųjį telefoną padaryti dar plonesnį, nusprendė save pagerbti – nusipirkti vilą. Vilos San Franciske kaina „kukli“ – 17 milijonų JAV dolerių.

Vila su vaizdu į San Francisko įlanką yra prestižiškiausioje miesto dalyje, ant Auksinio kranto. Penkių aukštų pastate, kurio bendras plotas siekia 676 kvadratinius metrus, iš viso yra šeši miegamieji, aštuoni vonios kambariai, biblioteka ir sodas. Namas pastatytas 1927 metais pagal žymaus architektūros biuro „Willis Polk & Co“, kuri prisidėjo prie daugelio žymiausių miesto pastatų, projektą.

Svarbu pažymėti, kad namas J. Ive kainavo dvigubai daugiau už namą, kuriame su savo šeima gyvena pats buvęs „Apple“ vadovas Steve'as Jobsas. S. Jobso namo pastatymas kainavo apie 8,5 milijono JAV dolerių.

REKLAMA

45 metų amžiaus J. Ive yra vienas iš kertinių „Apple“ darbuotojų: jis sukūrė „iPhone'ų“, „iPadų“, „iMac'ų“ ir „iPod'ų“ ir daugelio kitų Kalifornijos kompanijos produktų dizainą. J. Ive „Apple“ dizainerių komandai vadovauja nuo 1996 metų. Jis nuolatos buvo vienas iš artimiausių S. Jobso aplinkos žmonių ir buvo laikomas realiausiu jo įpėdiniu.

Vadovaudamas vienai iš labiausiai įslaptintų komandų „Apple“, J. Ive  savo asmeninį gyvenimą taip pat siekia išlaikyti paslaptyje. Jis gimė ir gyveno Londone, bet vėliau persikraustė į Jungtines Valstijas. Gyvena su žmona ir vaiku San Franciske.


Rašyti komentarą...
C
Cha
2012-09-14 16:47:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Panašiai, kaip ir pas mane
Atsakyti
0

p
pf
2012-09-14 16:49:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
svajok toliau
Atsakyti
0

A
Auksas
2012-09-14 16:51:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuotraukos viską pasako
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų