dizaineris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dizaineris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dizaineris“.

Dizaineris Simonas Jaquemusas su vyru Marco tapo tėvais: gimė dvynukai

Balandžio 22 d. 34-erių prancūzų dizaineris Simon Porte Jacquemusas paskelbė, kad su vyru Marco Maestri susilaukė dvynukų – berniuko ir mergaitės. Balandžio 20-ąją gimusią dukrą pora pavadino Mia, o sūnų – Sun. „Mia ir Sun. Sveiki atvykę į žemę, mūsų meilės. Mes jus labai mylime. Su jumis išsipildė mūsų svajonė. Tėtis Marco ir tėtis Simonas“, – paviešinęs jaukią nuotrauką socialiniuose tinkluose rašė vyras.
2024-04-23

Viešumoje pastebėtas 81-erių Calvinas Kleinas: tai – vienas iš retų jo pasirodymų

Drabužių dizaineris Calvinas Kleinas visai neseniai pasirodė viešumoje, kur po intensyvios treniruotės demonstravo savo liekną kūną.  81 metų mados dizaineris antradienį retai pasirodė viešumoje – jis buvo pastebėtas gaudantis kvapą po treniruotės ant sporto klube Venecijoje, Kalifornijoje. Jo pasirinktą treniruočių vietą yra pamėgusios įžymybės, tarp jų Arnoldas Schwarzeneggeris, Keanu Reevesas ir Nicolas Cage'as, rašo mirror.co.uk.
2024-04-20

Juozas Statkevičius pasipiktino namo administratoriaus sąskaita: „Nebegalim kentėti šito melo ir apgaulės“

Žinomas Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius pasipiktino daugiabučio, kuriame gyvena, administruojančios įmonės „Mano būstas“ įkainiais. Už vieno iš namo gyventojų nugriuvusio balkono remontą įmonė pareikalavo 12, o vėliau 9 tūkst. eurų. Tame pačiame name gyvenantis žinomas sostinės architektas pasakoja, kad analogišką savo balkoną susiremontavo pats, ir remontas jam kainavo vos 500 eurų.

Garsiam Lietuvos dizaineriui smogė itin klastinga liga: apie simptomus įspėja visus

Psichologinės ligos dažnai visuomenėje būna ne tokios svarbios kaip fizinės. Žmonės per mažai atvirai kalba apie savo psichologines problemas ir todėl vėliau kenčia. Dizaineris Mantas Mackevičius su psichologiniais sunkumais kovojo labai ilgą laiką, kol galiausiai juos įveikė. Manto gyvenimas pastaruosius metus buvo labai įvairus. Prieš dvejus metus jis pasiėmė verslui nemenką paskolą, daug dirbo ištisomis dienomis ir naktimis ir taip stipriai perdegė.
2023-11-04

Pamatęs naują „Žalgirio“ logotipą Pogrebnojus žodžių į vatą nevyniojo: rėžė atvirai

Kauno „Žalgiris“ ketvirtadienį pristatė naująjį komandos logotipą, tačiau teigiamą įspūdį ši naujiena pliko ne visiems. Žinomas Lietuvos dizaineris Aleksandras Pogrebnojus savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje išpeikė naująjį „Žalgirio“ logotipą. „Aišku gal aš ir klystu, bet manau kad naujas Kauno „Žalgirio“ logotipas neatlaiko jokios kritikos.
2023-09-08

Statkevičius Vaivą Mainelytę pavertė tikra primadona: sunku atitraukti akis

Rugsėjo 5 dieną gražią sukaktį – 75-ąjį jubiliejų – minėsianti legendinė aktorė Vaiva Mainelytė pasidabino garsaus dizainerio Juozo Statkevičiaus kurtu įvaizdžiu. Aktorė spindėjo elegancija, o tai neprasprūdo pro gerbėjų akis, kurie negailėjo pagyrų. V. Mainelytei įvaizdį sukūrė J. Statkevičius, kuris papuošė scenos legendą baltu dviejų dalių kostiumėliu – tiesaus kirpimo kelnėmis ir švarku su auksinėmis sagoms.
449 2023-08-24

Kalinkinas – apie naują kolekciją ir „influencerio“ gyvenimo kainą: „Realybėje yra sunku“

Vienas ryškiausių drabužių dizainerių Lietuvoje, nuomonės formuotojas, televizijos laidų komisijos narys, verslininkas, kūrybininkas – tai tik dalis veiklų, kuriomis garsus Robertas Kalinkinas. Chaotiškoje kasdienybėje gyvenantis žinomas vyras juokiasi, paklaustas apie socialiniuose tinkluose matomą atrodytų tobulo gyvenimo kasdienybę ir patikina, kad kiekvienas naujas projektas ar bendradarbiavimas turi savo kainą, kurią šiuo laikotarpiu mokėti darosi vis sunkiau.
2023-07-10

Mirė Valentinas Judaškinas: garsiam dizaineriui buvo 59-eri

Mirė Rusijos dizaineris Valentinas Judaškinas (1963-2023). Kol kas garsaus vyro mirties priežastis neskelbiama. 59-erių V. Judaškinas ne vienerius metus sirgo onkologine liga. Valentinas gimė 1963 metais Maskvos apskrityje. Aistra drabužių modeliavimui pasireiškė dar vaikystėje. Sovietų laikais tai nebuvo itin populiaru tarp berniukų, todėl jaunuolis rizikavo tapti atstumtuoju. Tačiau tai jo negąsdino ir jis nesiliovė domėtis mada bei drabužių dizainu.
265 2023-05-02

Mirė žinomas rusų dizaineris Viačeslavas Zaicevas: paviešinta viena paskutiniųjų vyro nuotraukų

Sulaukęs 85 metų mirė rusų mados dizaineris Viačeslavas Zaicevas. Pranešama, kad vyras buvo nuvežtas į vieną iš klinikų Maskvoje, tačiau jo išgelbėti nepavyko. Mados dizaineris prieš patekdamas į ligoninę skundėsi stipriais pilvo skausmais, skelbė starhit.ru. Teigiama, kad jam prireikė medikų pagalbos dėl ūmaus pilvo skausmo. Greitoji pagalba atvyko į įvykio vietą  ir nuvežė dizainerį į ligoninę.
174 2023-05-01

Pranešė, kur galima atsisveikinti su staiga mirusiu Šarūnu Šlektavičiumi: šeima turi kuklų prašymą

Balandžio 19-ąją šalį apskriejo liūdna žinia dėl staigios žinomo dizainerio, architekto ir pedagogo, Vilniaus dailės akademijos Senato pirmininko ir Dizaino katedros vedėjo doc. Šarūnu Šlektavičiaus mirties. Šeima skelbia, kad atsisveikinimas su Šarūnu Šlektavičiumi vyks balandžio 21-22 dienomis Olandų laidojimo namuose (Olandų g. 22, Vilniuje) pirmoje salėje: balandžio 21 d. nuo 15.00 iki 20:00 val., balandžio 22 d. nuo 9.00 iki 13.00 val. Palydėjimas vyks balandžio 22d. 13val.
2023-04-21
REKLAMA
REKLAMA

Netikėtai mirė dizaineris ir architektas Šarūnas Šlektavičius

Netikėtai mirė dizaineris ir architektas Šarūnas Šlektavičius. Apie tai „Facebook“ pranešė Vilniaus dailės akademijos Dizaino katedra. „Liūdna žinia – šiandien netikėtai mirė architektas, dizaineris, VDA Senato pirmininkas, Dizaino katedros vedėjas doc. Šarūnas Šlektavičius“, – rašoma įraše. Anot pranešimo, Š. Šlektavičius mirė trečiadienį.

Juozas Statkevičius – apie panašumus tarp savo ir „Chanel“ kolekcijų: „Kiti naudojasi mažo kaimo dizainerio idėjomis“

Garsiausias šalies dizaineris Juozas Statkevičius ne pirmą kartą susiduria su situacija, kai ant žinomų mados namų podiumų pastebi panašumų su savo kolekcijomis. Šįkart 34-erius metus mados pasaulyje skaičiuojantis kūrėjas atkreipė dėmesį į 2023-ųjų „Chanel“ įvaizdžius, kuriuos sulygino su 2018-aisiais pristatyta savo kolekcija. Pasak Juozo, panašumai akivaizdūs, o to problema slypi mūsų šalies požiūryje į mados industriją.
2023-03-12

Paryžiuje – įspūdinga Pablo Picasso darbų paroda

Pablo Picasso darbų paroda Paryžiuje – kitaip. Po ne vieną mėnesį trukusių eksperimentų naują kvėpavimą jai suteikė garsus britų dizaineris. Tad dabar į parodą užsukę lankytojai gali pasidžiaugti ne tik Picasso darbais, bet ir įspūdingomis specialiai parodai sukurtomis erdvėmis. Jau vien takas, vedantis į Pablo Picasso parodą, kitoks nei įprasta. Ką jau kalbėti apie išdažytas, jo kūrinių subtilumą išryškinančias sienas. Vienos atrodo žaismingais, kitos – net baugokai.
2023-03-09

Mirė mados legenda Paco Rabanne: dizaineriui buvo 88-eri

Vasario 3 dienos popietę mados entuziastus pasiekė liūdna žinia – būdamas 88-erių pasaulį paliko garsus mados dizaineris, kvepalų kūrėjas, ispanas Paco Rabanne, praneša BBC.  P. Rabanne mirtį naujienų agentūrai AFP patvirtino jo prekės ženklą valdanti ispanų grupė „Puig“. Jų teigimu, dizaineris savo radikalia mados vizija paženklino ištisas kartas, o jo palikimas ilgai gyvuos toliau.
2023-02-03

Drabužių kolekcijos pristatyme – Liveta Kazlauskienė ir dukra Ingrida: podiumu žengė su keturkoju

„Stilingai su geriausiu draugu“ – su tokiu šūkiu keturkojams ir jų šeimininkams drabužių kolekciją pristatė kaunietis dizaineris Mantas Mackevičius (24 m.), prekės ženklo „Tavo Mada“ įkūrėjas. Išskirtiniame renginyje keturkojai drauge su savo šeimininkais podiumu žingsniavo pasipuošę įspūdingais deriniais.  „Šeimininko ir jo augintinio ryšys yra magiškas dalykas. Turbūt man dėlto pritars bene visi auginantys keturkojus.
2022-11-10

Dizaineris Robertas Kalinkinas darbą studijoje iškeitė į kasininko kėdę: pirkėjams perdavė svarbią žinią

Šeštadienis IKEA parduotuvėje Vilniuje prasidėjo neįprastai – prie darbuotojų komandos prisijungė mados dizaineris Robertas Kalinkinas. Savo kūryboje pasižymintis drąsa ir atvirumu naujovėms, šįkart jis vienai dienai įšoko į parduotuvės darbuotojo uniformą ir pirkėjams perdavė svarbią socialinę žinutę. R. Kalinkinas šiemet prisijungia prie IKEA inicijuojamos socialinės kampanijos „Pastebėk smurtą” ir kartu su jais pristato riboto leidimo medžiaginių krepšių bei ženkliukų kolekciją.
2022-10-23

Pirmą kartą Lietuvoje podiumu žengė neįprasti modeliai: pristatė šuniškų drabužių kolekciją

Pirmą kartą Lietuvoje mados podiumu žengė neįprasti modeliai – keturkojai. Šunys su savo šeimininkais pristatė šuniškų drabužių kolekciją. O keturkojų savininkai atvirauja savuosius dažniausiai aprėdo blogu oru, o norint kokybiškai aprengti augintinį reikia išleisti ne vieną dešimtį eurų, sunku rasti ir tinkamų rūbų. Podiumas buvo pievoje šalia Pažaislio vienuolyno, o juo žygiavo neįprasti modeliai – keturkojai. Toks šunų drabužių pristatymas Lietuvoje surengtas pirmą kartą.

Klastočių klestėjimo metas: kelias dešimtis tūkstančių eurų kainuojanti rankinė gali būti siūloma už dešimtis eurų

Lietuvoje vis dar klesti prekyba populiarių ir garsių prekinių ženklų klastotėmis. Skelbimų portaluose galima įsigyti ir brangiausių, keliasdešimt tūkstančių kainuojančių „Louis Vuitton“ ar „Hermès“ rankinių padirbinių vos už kelias dešimtis eurų. Muitinės departamentas kasmet sulaiko apie tūkstantį vienetų įvairiausių suklastotų drabužių, akinių, batų, rankinių, tačiau ir tai tik ledkalnio viršūnė, mat visų siuntų patikrinti fiziškai neįmanoma.

Išgirdę, kur gyvena 34-ejų vilnietis, nustemba: negyvenamą pastatą prikėlė iš naujo

Vilnietis Šarūnas Savickas (34) po ilgų klajonių po visą pasaulį autostopu, Švenčionėlių mieste atrado tikrą ramybės uostą. Traukinių stoties komplekso pastatą, padedant aplinkiniams, jis pavertė tikra meno meka, kuri pritraukia įvairaus plauko menininkus ne tik iš Lietuvos, tačiau ir viso pasaulio.
2022-07-31

Šiauliečių porą suartino bendras darbas: „Verslas netrukdo gerai sutarti“

Vis daugiau laiko praleidžiant namie, jaukumas namuose tampa vis didesniu žmonių noru. Interjero dizaino verslu užsiimantys Antanas ir Irina Ruminai jau ne vienerius metus stebi ir tobulina namų interjerą, bet vis sugeba surasti kažką originalaus. Jų ilgiausios 14 metrų siekiančios užuolaidos kabo apartamentuose Latvijoje, o jaunų žmonių akį vis traukia ir šeimos kurta tamsoje šviečianti patalynė. Jau 9 metus egzistuoja šiauliečių įmonė „In umbra“, 4 metus ji – šeimos verslas.
2022-01-12

Dizaineris Juozas Statkevičius verčia naują lapą: man tai – pirmas kartas

Jau rytoj prekyboje pasirodys naujausias šventinis „L'Officiel Lithuania“ numeris, kuris nustebins ne tik turiniu, bet ir pagausėjusia komanda. Šį kartą prie jo kūrybos prisidėjo ir garsiausias Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius, tapęs kviestiniu redaktoriumi. Artėjant Kalėdoms „L'Officiel Lithuania“ parengė staigmeną ir jau šiandien šventiniame vakare pristatys naujausią gruodžio ir sausio numerį – tokį, kokio dar niekada nebuvo.
2021-12-01

Dizainerio patarimai, kaip vyresniame amžiuje atrodyti stilingai: yra kelios svarbios taisyklės

Mados ir stiliaus patarimų jaunimui apstu, o vyresniems žmonėms, ypač vyrams, dažniau tenka pasikliauti per daug metų susiformavusiais įpročiais ir daugiau ar mažiau išlavintu stiliaus pojūčiu.
2021-11-26

Juozas Statkevičius savo naują kolekciją paskyrė mamai: „Tai yra labai sentimentalu“

Būriui gerbėjų dizaineris Juozas Statkevičius pristatė naują pavasario – vasaros kolekciją, kurią paskyrė mylimam žmogui. Pirmą kartą per savo karjerą dizaineris pasirinko floristinį motyvą ir sukūrė net 64 elegantiškus, spalvingus ir lengvus modelius. Įspūdingą kolekciją vainikavo ne vieną nustebinusi išskirtinė vestuvinė suknelė. Elegantiški siluetai, gėlių šešėliai, lengvos spalvos ir romantiška estetika.

Dailininkas ir jo mūza: Juozas Statkevičius atskleidė, kokiam brangiam žmogui yra skirta kolekcija

Trečiadienio vakarą Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ pristatyta naujausia mados kūrėjo Juozo Statkevičiaus 2022-ųjų pavasario-vasaros couture kolekcija. Sausakimšoje salėje aukštosios mados gerbėjai stebėjo jau 14 kartą didžiosiose arenose rengiamą dizainerio šou. 2021-ieji J. Statkevičiui – ypatingi. Nors pasaulį sustabdė pandemija, dizaineris šiemet surengė net du kolekcijų pristatymus. Pirmasis aukštosios mados renginys buvo surengtas vasario mėnesį.
2021-11-17

Praeities kadre – žinomas šalies vyras: ar atpažįstate?

Praeities kadrai – vienas smagiausių dalykų, kurie akimirksniu nukelia į prisiminimus. Dažnai mėgstama lyginti, kaip vaikai atrodo vaikystėje ir kaip keičiasi bėgant metams. Smagia fotografija pasidalijo ir žinomas šalies dizaineris. Ar atpažįstate, kas šis vaikinas? Socialiniame tinkle žinomas šalies dizaineris Juozas Statkevičius pasidalijo archyviniu kadru, kuriame jis pozavo būdamas 3-ejų.
2021-10-15

Tiesiogiai: atviras pokalbis su garsiausiu Lietuvos dizaineriu – Juozu Statkevičiumi

Sekmadienį, gegužės 2-ąją, per Motinos dieną, garsiausias Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius pristatys savo naujausią kolekciją TV3 televizijos žiūrovams. Ir nors jis neslepia, kad paruošti kolekciją pristatymui per karantiną buvo beprotiški sunku, kartu jis šypsosi ir teigia, kad idėjų – pilna galva, o ir kolekcijų prigalvota dar maždaug 5 į priekį.
2021-04-28

Dizaineris Lekeckas įsitikinęs – tautinis kostiumas gali tapti kasdienybės dalimi

Kūrybinių idėjų nestokojantis dizaineris Kęstutis Lekeckas šiuolaikinės mados sekėjams pateikė staigmeną – pademonstravo, kad tautinio kostiumo elementai gali atrasti vietą šiuolaikinėje vyrų ir moterų aprangoje. Autorius įsitikinęs – mūsų šalies paveldo simboliai gali puošti tiek dalykinių kostiumų, tiek laisvalaikio aprangos, tiek gotiškojo ar net punk stiliaus aprangos mylėtojus.
2021-03-11

Mados pasaulį sukrėtusi netektis: šių faktų apie Pierre'ą Cardiną nežinojote

Gruodžio 29-ąją pasaulį paliko ypatingas talentas, žinomas dizaineris Pierre`as Cardinas. Vyrui buvo 98-eri. Prancūzų mados grandas Pierre'as Cardinas, giriamas ne vien už savo vizionieriškas idėjas, bet ir už plačiajai visuomenei kurtus stilingus kostiumus, mirė antradienį, būdamas 98 metų, pranešė jo šeima. P. Cardinas 1922 metais gimė Italijoje, bet anksti vaikystėje su šeima emigravo į Prancūziją. Mados kūrėjas mirė Neji ligoninėje į vakarus nuo Paryžiaus, nurodė jo artimieji.
2020-12-30

Netektis mados pasaulyje: mirė dizaineris Pierre`as Cardinas

Netikėta žinia apskriejo užsienio žiniasklaidoje. Mirė žinomas dizaineris Pierre`as Cardinas. Vyrui buvo 98-eri. Vyro gyvybė užgeso antradienį, pranešė lepoint.fr. Prancūzų mados grandas Pierre'as Cardinas, giriamas ne vien už savo vizionieriškas idėjas, bet ir už plačiajai visuomenei kurtus stilingus kostiumus, mirė antradienį, būdamas 98 metų, pranešė jo šeima. P. Cardinas 1922 metais gimė Italijoje, bet anksti vaikystėje su šeima emigravo į Prancūziją.
2020-12-29

Dizaineris Pogrebnojus pateko į avariją: „Dabar žinau, kaip atrodo katastrofos“

Sekmadienį žinomas Lietuvos dizaineris Aleksandras Pogrebnojus pateko į avariją. Laimei, rimtesnių sužeidimų pavyko išvengti. Dizaineris autobusu keliavo į Liepoją. Apie nelaimę jis pranešė savo „Facebook“ paskyroje ir pasidalino nuotraukomis iš avarijos vietos. Vyras džiaugėsi, kad nei vienas keleivis nepatyrė didelių sužalojimų. Jis rašė: „Pakeliui į Liepoją.
2020-08-02

Interjero dizaineris iš pagrindų pakeitė butą: paliko vos vieną detalę

Dizainerio Artūro Čižiūno kurtame dviejų kambarių buto interjere atsiveria vaizdinga panorama į Vilniaus miestą. Butą iš pagrindų pakeitęs dizaineris jame paliko tik prieš tai čia buvusias ąžuolo masyvo grindis. TV3 laidai „Penkių žvaigždučių būstas“ interjero dizaineris papasakojo, kaip jam pavyko suderinti drąsius sprendimus ir įrengti stilistiškai vientisą interjerą. „Palikome tik grindis, prie jų rišome visą kitą interjerą.
2020-05-30

Kalinkinas prakalbo apie pomėgį namuose: taip atsipalaiduoja

Atrodytų, kad mados dizainerio amatas ir meistravimo darbai iš pažiūros nėra labai suderinami dalykai, tačiau Roberto Kalinkino pavyzdys rodo, kad savo rankomis galima ne tik suremontuoti butą, pastatyti pirtį, bet ir pasigaminti įvairius baldus, daiktus ar net kalėdines dekoracijas. Nuo vaikystės meistrauti mėgęs žinomas šalies dizaineris sako, kad remonto darbai namuose jam – geriausias atsipalaidavimas po įtemptos darbo dienos.
2019-12-06

Klaipėdiečiai pratrūko – nori prabangesnės eglės: „Zuikučiai pribaigė visai"

Šeštadienį Klaipėdos miesto širdyje, Teatro aikštėje, įvyko kalėdinės eglės įžiebimas. Jau ketvirtus metus kukliai, tik lemputėmis, puošiama gyva, žmonių užauginta ir miestui padovanota žaliaskarė įtiko ne visiems. Išvydę įspūdingas Vilniaus ir Kauno egles, klaipėdiečiai socialiniuose tinkluose, internete ėmė lyginti ir ginčytis, kurio didmiesčio eglė gražesnė.
2019-12-05

Mados korifėjui – 51-eri: šie metai buvo nepaprastai sunkūs

Garsiausias Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius spalio 15-ąją mini 51-ąjį gimtadienį. Šiam mados kūrėjui abejingų nėra, kaip pats vyras sako: jis yra istorija.  Gimtadienių Juozas švęsti nemėgsta, todėl 51-erius ruošiasi paminėti kartu su mados pristatymu. „Visada atidedu savo gimtadienį iki pasirodymo. Pasirodymas ir mano kolekcijos pristatymas yra mano gimtadienio dovana visiems. Dabar vyksta pats didžiausias darbymetis, apie jokį šventimą net negalvoju.
2019-10-15

Amžino poilsio atgulė garsus dizaineris Maslauskas: išlydėjo spalvotai

Savaitgalį Lietuva atsisveikino su žinomu kėdainiečiu, vos 44-erių sulaukusiu avalynės kūrėju Žanu Maslausku. Žanas baigė savo misiją žemėje ir amžinybėn išėjo penktadienį, likus kiek daugiau nei pusvalandžiui iki vidurdienio. Nuo vaikystės cukriniu diabetu sirgęs kūrėjas, su nepaprasta jėga ir stiprybe kovojo už kiekvieną savo gyvenimo dieną. Už tiesą. Už galimybę kurti. Už galimybę būti savimi. Už galimybę būti kitokiu. Galimybę būti laisvu.
2019-09-02

Mirė garsus dizaineris: staigi mirtis ištiko netikėtai

Skaudi žinia: mirė 44-erių Lietuvos dizaineris Žanas Maslauskas. Ši žinia penktadienį pasirodė oficialiame „Batų namai“ puslapyje.  „Su dideliu liūdesiu norime pranešti, kad šįryt mus paliko Batų Namų įkūrėjas, avalynės dizaineris ir rankų darbo batų gamybos pionerius Lietuvoje Žanas Maslauskas. Žanas buvo mūsų dirbtuvių siela ir širdis, tačiau mes tęsime savo veiklą ir augsime toliau.
2019-08-30

Statkevičius dalijasi karštais kadrais: parodė ištreniruotą kūną

Garsiausias Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius šiemet atšventė 50-metį. Panašu, kad žymus vyras laikui nepavaldus.  Vis dažniau dizaineris stebina savo gerbėjus ir socialiniuose tinkluose dalijasi asmeniniais kadrais. Daug keliaudamas ir patirdamas įspūdžių vyras nepraleidžia progos pasidalyti kadrais su sekėjais. Prie vandenyno poilsiaujantis Juozas šį kartą pasidalijo šmaikščiomis nuotraukomis, kuriose jis pozuoja paplūdimyje. Sekėjams į akis krito ištreniruotas vyro kūnas.
2019-08-05

Prestižinio namo rekonstrukcija: dizaineris įvardijo esmines klaidas

Gyvenamojo namo Vilniuje šeimininkai kreipėsi į dizainerį Mantą Kartaną konsultacijos dėl geriausios vietos skalbyklei, tačiau konsultacija virto visa dviejų aukštų namo rekonstrukcija. Kaip dizaineris namo trūkumus pavertė privalumais? „Šį interjerą pavadinčiau tiltu tarp klasikinio moderno, nesumaišykite su modernia klasika, ir šiuolaikinio interjero.
2019-07-14

Nepatikėsite: skandalingąją Gagos suknelę iš mėsos kūrė veganas

Skandalingąją suknelę iš mėsos dainininkei Lady Gagai sukūręs dizaineris Brandonas Maxwellas prisipažino, kad 2010-aisiais kurdamas apdarą jis buvo veganas.  Vienoje laidoje Brandono buvo pasiteirauta, kaip šiam šovė idėja sukurti apdarą iš tokios neįprastos medžiagos. Vyras tikino, kad sunkiausia jam buvo neišsipurvinti rankų krauju. Dizaineris pasakojo, kad mūvėjo ilgas pirštines ir kaukę, taip stengdamasis viską ištverti. Pasak jo, suknelės dizainą sugalvojo pati atlikėja.
2019-04-27

Išskirtinis Statkevičiaus interviu: prakalbo apie tai, kas sunkiausia

Garsiausiam Lietuvos dizaineriui Juozui Statkevičiui šie metai ypatingi. Spalio 15-ąją paminėjęs 50-metį, atšvęsti jį ketina kartu su ne ką mažesne proga – jo mados namams sukanka 30 metų. Šiam mados kūrėjui abejingų nėra, kaip pats vyras sako: jis yra istorija.
2018-10-17

Likimas nepagailėjo garsaus lietuvių dizainerio: pakirto pražūtinga liga

Nežinia, ar yra kur nors žmogus, kuris atkakliau kovotų už savo gyvybę ir būtų labiau atsidavęs kūrybai bei darbui nei avalynės dizaineris Žanas Maslauskas.
2018-09-09

Dizaineris J. Statkevičius bylinėsis su A. Ramanausku

  Dizaineris Juozas Statkevičius kreipėsi į teismą su prašymu priteisti iš televizijos ir radijo laidų vedėjo Algio Ramanausko neturtinę žalą dėl vaizdo klipo, kuriame, dizainerio teigimu, jo atvaizdas panaudotas žeminančiame kontekste.   Kaip BNS sakė teismo atstovė Airinė Šerelytė-Skistymienė, ieškinį dėl teisės į atvaizdą ir neturtinės žalos atlyginimo teismas gavo gruodžio 15 dieną, dabar laukiama, kol A. Ramanauskas pateiks atsiliepimą į ieškinį.
Aktualijos 2018-01-29

Dizaineris J. Statkevičius pakeitė įvaizdį: atrodo daugiau nei 10 metų jaunesnis

Juozo Statkevičiaus pavardė Lietuvoje žinoma jau ne vieną dešimtmetį, žinomas vyras yra tituluojamas geriausiu dizaineriu Lietuvoje ir niekada nenuvilia savo gerbėjų pristatydamas naujausias kolekcijas. Nors šiam dizaineriui jau 48 metai – pažiūrėjus į jį to tikrai nepasakytum. Juozas mėgsta jaunatviška, kiek ekstravagantiška gatvės stilių, daug sportuoja ir palaiko tobulą kūno formą.
2017-09-23

Dizaineris Robertas Kalinkinas: greičiausias būdas išpopuliarėti – rengti garsenybes

„Puikus, nuostabus, labai geras, - juokiasi Robertas Kalinkinas, paklaustas, kaip apibūdintų save it dizainerį. Jo mados namai „Robert Kalinkin“ ketvirtadienio vakarą gerbėjams pristatė dar vieną staigmeną – atidarė naują parduotuvę prekybos centre „Ogmios miestas“. Čia bus galima rasti ankstesnių kolekcijų kūrinius ir naujausius prekinio ženklo „Robert Kalinkin“ kūrinius „Every day“. Kaip teigia pats kūrėjas, sąvoką „every day“ sunku apibrėžti, nes komanda kuria kasdienius drabužius, tačiau jo...
2016-12-15

Juozui Statkevičiui – ypatingos svarbos apdovanojimas

Antradienį Kultūros ministerijoje Vilniuje mados ir teatro kostiumų dailininkui Juozui Statkevičiui bus įteiktas aukščiausias ministerijos apdovanojimas – garbės ženklas „Nešk savo šviesą ir tikėk“. J.Statkevičius apdovanojamas už svarų indėlį ir ypatingus nuopelnus Lietuvos kultūrai ir menui, už iniciatyvas, inspiruojančias bendruomenę pozityviai veiklai, už asmeninę atsakomybę kuriant kultūrinę ir dvasinę aplinką.
Aktualijos 2016-11-29

Atviras pokalbis su Juozu Statkevičiumi: draugystė ir gyvenimas susideda iš noro sužinoti

Sukurti tradiciją mados pasaulyje yra neįtikėtinai sunku, tačiau dizaineris Juozas Statkevičius kiekvienais metais sugeba nustebinti net visko mačiusius mados pasaulio atstovus. Į jo „Metų renginiu“ vadinamą drabužių kolekcijos pristatymą atvyksta ne tik garsiausi šalies žmonės, bet ir žinomos užsienio žvaigždės.
2016-11-13

Dizaineris Egidijus Rainys: ne visi turi galimybę sekti madas

Vienas Lietuvos mados pasaulio senbuvių, moteriškų drabužių dizaineris Egidijus Rainys – visuomet pasitempęs ir savo stiliumi žavintis vyras. Tačiau, drabužių kūrėjo teigimu, įsisukęs į darbus jis ne visuomet spėja pasirūpinti net savo paties įvaizdžiu, o ir aplinkinių aprangos taip pat nėra linkęs analizuoti. Panašu, kad drabužius moterims ir nuotakoms kuriantis dizaineris, mados ir stiliaus kiekvieno žmogaus prioritetu ar būtinybe nelaiko.
2016-11-12

Interviu su dizaineriu Egidijumi Sidaru: tikroji mada yra ant podiumo

Mados namų „Cantas“ dizaineris Egidijus Sidaras, garsėjantis, kaip nebijantis iššūkių, tendencijas ir klasiką sujungiantis kūrėjas atskleidė, iš kur semiasi įkvėpimo ir kaip vertina šiuolaikinę madą. Jau pavasarį vyksiančiai „Mados infekcijai“ pradėjęs ruoštis dizaineris tikina, kad dabartiniame mados pasaulyje vyksta dideli pokyčiai. Kūrėjo teigimo, naujoms dizainerių kolekcijoms ypač didelį poveikį turi gatvės mada.
2016-11-04

Metų geriausias tėtis: vyras savo šeimai kuria įspūdingus „Disney“ filmukų kostiumus

Užsienio portalai šį tėtį praminė „Father of the Year“ (liet. „Metų tėtis“). Vyras savo šeimai su malonumu kuria įspūdingus „Disney“ animacinių filmukų personažų kostiumus. 32 metų Nephi Garcia – mados dizaineris, todėl nenuostabu, kad savo hobį-darbą pritaikė ir savo artimųjų rate. 3 vaikų tėtis neseniai pradėjo sulaukti begalės spaudos ir žmonių iš viso pasaulio dėmesio, kuomet savo kurtais drabužiais pradėjo dalintis internete.
2016-06-17

Dizaineris Aleksandras Pogrebnojus žmoną apkaltino neištikimybe

Sekmadienį kiek netikėtu pareiškimu savo socialiniame tinkle pasidalijo dizaineris Aleksandras Pogrebnojus. Vyras kaltina savo žmoną neištikimybe. Tai jau toli gražu ne pirmas kartais, kai poroje griaudėja žaibai. 2014-aisiais dizainerio ir jo žmonos pavardės buvo linksniuojamos dėl smurto šeimoje. (Kalba netaisyta) „DĖMESIO! Aš šitą foto viešinu NE DĖL TO, KAD aš turiu POLINKĮ Į MAZOCHIZMĄ ... Tiesiog ši situacija yra nuėjus jau per toli...... tai tik mažas pvz.
2016-05-22
Į viršų