Ukrainos valdžia: prieš J. Tymošenko smurtas panaudotas nebuvo

Ukrainos valdžia neigia, kad buvusi ministrė pirmininkė Julija Tymošenko praėjusią savaitę kalėjime buvo sumušta, ir pakvietė Vokietijos gydytojus ištirti jos būklę, skelbia BBC.

J. Tymošenko teigia, kad kalėjimo darbuotojai ją užpuolė ir panaudojo smurtą, kai penktadienį ji buvo perkeliama iš kalėjimo į ligoninę. Ukraina teigia, kad sargybiniai ją į ligoninę nugabeno prieš jos valią, bet kalinės nemušė. Buvusios premjerės advokatas antradienį pranešė, kad ji nuo penktadienio paskelbė bado streiką. Ukraina teigia, kad J. Tymošenko trečiadienį pati sakė kalėjimo darbuotojams, kad nepradėjo bado streiko. Ši informacija nėra nepriklausomai patvirtinta.

Ukrainos užsienio reikalų ministerijos atstovas pranešė, kad vyriausybė nusiuntė Vokietijai oficialų prašymą atvykti ir „ištirti bei gydyti J. Tymošenko“.

Vokietijos užsienio reikalų ministras Guido Westerwelle patvirtino, kad vyriausybė gavo prašymą, ir teigė, jog svarsto, kaip geriausiai į jį atsakyti.

Buvusi 2004 metų Oranžinės revoliucijos lyderė dėl tariamai neteisėtų sandorių su Rusija, kai ėjo premjerės pareigas, spalį buvo nuteista septynerius metus kalėti. Ji buvo suimta praėjusį rugpjūtį. Vakarai nuosprendį J. Tymošenko vadina politiškai motyvuotu.

Taip pat skaitykite:

J. Tymošenko simuliuoja ligą? (video)


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų