naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ukrainos gynybos ministras Oleksijus Reznikovas sekmadienį pareiškė, kad Vakarų sąjungininkų nenoras atsiųsti jo karo draskomai šaliai naikintuvų kainuos „daugiau gyvybių“.

Ukrainos gynybos ministras Oleksijus Reznikovas sekmadienį pareiškė, kad Vakarų sąjungininkų nenoras atsiųsti jo karo draskomai šaliai naikintuvų kainuos „daugiau gyvybių“.

REKLAMA

„Esu įsitikinęs, kad laimėsime šį karą, esu įsitikinęs, kad išlaisvinsime visas okupuotas teritorijas“, – žurnalistams Kyjive sakė O. Reznikovas.

Tačiau be Vakarų naikintuvų pristatymo „tai mums kainuos daugiau gyvybių“.

„Turime tai sustabdyti dabar“, – pridūrė jis.

Ukrainos gynybos ministras: po korupcijos skandalų atliekamas auditas

Ukrainos gynybos ministras Oleksijus Reznikovas sekmadienį pareiškė, kad po korupcijos skandalų atliekamas viešųjų pirkimų sutarčių auditas, tačiau atsisakė patvirtinti pranešimus, kad netrukus jis gali būti priverstas atsistatydinti.

„Pradėjome vidaus auditą“ dėl visų viešųjų pirkimų sutarčių, žurnalistams sakė O. Reznikovas, tačiau atsisakė pasakyti, ar liks gynybos ministro poste.

REKLAMA

„Ar būsiu gynybos ministru, ar ne, sprendžia vienas asmuo – vyriausiasis vadas, Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis“, – teigė jis.

„Mano, kaip teisininko, specialybė leidžia optimistiškai manyti, kad tikrai rasiu sau įdomų projektą, kuris leis ne tik laimėti karą, bet ir vėliau nubausti Rusijos Federacijos karinę ir politinę vadovybę“, – pridūrė ministras.

REKLAMA

Interneto portalas „Ukrajinska pravda“, remdamasis neįvardytais šaltiniais, pranešė, kad 56-erių O. Reznikovą kitą savaitę gali pakeisti 37-erių šalies karinės žvalgybos vadovas Kyryla Budanovas.

Tuo metu teisę studijavęs O. Reznikovas gali būti paskirtas teisingumo ministru, rašė naujienų svetainė.

Vienas iš geriausiai žinomų veidų Ukrainos kovos prieš Maskvos invaziją kontekste gynybos ministru buvo paskirtas 2021-ųjų lapkritį ir nuo pat karo pradžios praėjusių metų vasario 24 dieną prižiūri ginkluotąsias savo šalies pajėgas.

REKLAMA

Jis taip pat padėjo parūpinti Vakarų ginklų Ukrainos pajėgoms paremti.

Tačiau pastaruoju metu jo ministeriją krečia korupcijos skandalai, o gynybos pareigūnai atsidūrė tarp keliolikos asmenų, kurie praėjusį mėnesį buvo priversti atsistatydinti. Tai – didžiausias politinis sukrėtimas Ukrainoje nuo Rusijos puolimo pradžios.

O. Reznikovo pavaduotojas Vjačeslavas Šapovalovas, kuris buvo atsakingas už logistinę paramą kariuomenei, atsistatydino po to, kai gynybos ministerija buvo apkaltinta pasirašiusi sutartis dėl maisto produktų, kurių kainos du-tris kartus viršijo šiuo metu galiojančias pagrindinių maisto produktų kainas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų