tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Savanoris iš Baltarusijos Eduardas Lobovas žuvo Ukrainoje. 

Savanoris iš Baltarusijos Eduardas Lobovas žuvo Ukrainoje. 

REKLAMA

Vaikinas už Ukrainą kovojo nuo 2015 metų vasaros. 2010–2014 metais buvo politinis kalinys Baltarusijoje. 

Sausio 26 dieną jis žuvo Ugledaro mūšyje. 

Šią savaitę pranešta apie dviejų savanorių iš Didžiosios Britanijos žūtį, jiedu buvo dingę nuo sausio pradžios. Savanoriai žuvo bandydami evakuotis iš Soledaro, skelbia UNIAN.   

Tai teigiama Christopherio Parry, vieno iš savanorių, šeimos pranešime, kurį paskelbė „Sky News“. Anot jų, vyras į Ukrainą atvyko kovą, „tamsiausią Rusijos invazijos pradžios valandą“ ir išgelbėjo daugiau nei 400 gyvybių bei daugybę paliktų gyvūnų.  

„Niekada nemanėme, kad atsisveikinsime su Chrisu, kai jo laukė toks pilnavertis gyvenimas. Jis buvo rūpestingas sūnus, nuostabus brolis, daugelio geriausias draugas ir mylintis partneris. Jis mėgo laipioti, važinėti dviračiu, bėgioti, šokinėjo parašiutu ir norėjo apkeliauti pasaulį“, – pasakojo jo šeima.  

REKLAMA

Kito savanorio Andrew Begshaw šeima žurnalistams sakė, kad savanoriai bandė išgelbėti senyvą moterį iš Soledaro, kai artilerijos sviedinys pataikė į jų automobilį.   

„Andriu buvo 47 metai. Jis turėjo brolį, dvi seseris ir septynis sūnėnus bei dukterėčias. Jis buvo genetikos srities mokslininkas, bet nuo praėjusių metų balandžio savanoriavo Ukrainoje. Norime, kad jo mirtis nebūtų būti veltui. Esame tarp daugelio tėvų, kurie aprauda savo sūnų ir dukterų mirtį. Raginame civilizuotas pasaulio šalis sustabdyti šį amoralų karą ir padėti ukrainiečiams apginti savo tėvynę nuo agresoriaus“, – sakoma jų pareiškime. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų