• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ukraina antradienį pranešė sulaikiusi septynis žmones, tarp jų penkis paauglius, įtariamus Rusijos nurodymu planavus sabotažo išpuolius.

Ukraina antradienį pranešė sulaikiusi septynis žmones, tarp jų penkis paauglius, įtariamus Rusijos nurodymu planavus sabotažo išpuolius.

REKLAMA

Nuo jau ketvirtus metus besitęsiančio karo pradžios tai ne pirmas kartas, kai šalyje dėl tokių kaltinimų suimami jaunuoliai.

Tarp naujausių sulaikytųjų yra 14-metė moksleivė, įtariama ruošusi sprogmenis, kuriais ketino susprogdinti Ukrainos kareivį, ir du 14-mečiai berniukai, kaltinami bandymu susprogdinti policijos automobilį.

Maskva ir Kyjivas dažnai kaltina vienas kitą verbuojant civilius, – o tai neretai būna greitai ir lengvai užsidirbti norintys paaugliai – kuriems pavedama koordinuoti išpuolius ar vykdyti sabotažo išpuolius. Jiems per socialinius tinklus esą siūlomos finansinės paskatos ir duodami nurodymai.

REKLAMA
REKLAMA

Ukrainos slaptoji tarnyba SBU „demaskavo dar septynis Rusijos agentus, kurie rengė teroristinius išpuolius prieš Ukrainos kariuomenės ir teisėsaugos pareigūnus“, teigiama tarnybos pranešime.

REKLAMA

„Okupantai nusikaltėlius užverbavo per „Telegram“ kanalus, kuriuose buvo siūlomi „lengvi pinigai“, – pridūrė SBU.

Visi jie įtariami planavę išpuolius prieš Ukrainos karius ar teisėsaugos institucijas ir ketinę panaudoti savadarbius sprogstamuosius įtaisus.

Jei jų kaltė bus įrodyta, jiems grės laisvės atėmimo nuo 12 metų iki gyvos galvos bausmė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų