Trumpas: tyrimas dėl Rusijos yra „makartizmas blogiausiu savo pavidalu“

JAV prezidentas Donaldas Trumpas sekmadienį pareiškė, kad jo Baltųjų rūmų patarėjas teisės klausimais Donas McGahnas nėra „ŽIURKĖ“ kaip Votergeito skandalo metu Baltųjų rūmų teisininku dirbęs Johnas Deanas, liudijęs prieš Richardą Nixoną.

D. Trumpas taip pat vėl užsipuolė specialiojo prokuroro Roberto Muellerio atliekamą tyrimą dėl Rusijos kišimosi į 2016 metų prezidento rinkimus, pavadinęs jį „makartizmu“.

Sekmadienį virtinėje piktų žinučių socialiniame tinkle „Twitter“ prezidentas pasmerkė dienraščio „The New York Times“ straipsnį, kuriame tvirtinama, kad jo Baltųjų rūmų patarėjas teisės klausimais D. McGahnas intensyviai bendradarbiauja su specialiojo prokuroro R. Muellerio komanda, tiriančia

Rusijos kišimąsi į rinkimų procesą ir galimą susimokymą su D. Trumpo rinkimų komandos nariais.  Prezidentas griežtai atmetė prielaidas, kad jo patarėjas teisės klausimais yra Johno Deano tipo „ŽIURKĖ“.

„The New York Times“ pareiškė neatsisakantis savo straipsnyje išdėstytų faktų. Dažnai prezidentą R. Nixoną kritikavęs J. Deanas Votergeito skandalo metu dirbo Baltųjų rūmų teisininku.


Rašyti komentarą...
E
Eklektik
2018-08-20 10:25:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokie menkystos amerikonai isstate save pries viso pasaulio pajuoka. Absoliutus hysterikai. Net sunku isivaizduoti nudebilejimo laipsni. Ir amerikos melo lygi.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų