Trumpas savo buvusią padėjėją išvadino „šunimi“

JAV prezidentas Donaldas Trumpa antradienį išplūdo savo buvusią padėjėją Omarosą Manigault-Newman ir išvadino ją „šunimi“, „pamišėle ir verksne padugne“.

O. Manigault-Newman, pirmiausiai išgarsėjusi kaip D. Trumpo televizijos realybės šou „Mokinys“ (The Apprentice) dalyvė, o vėliau gavusi darbą Baltųjų rūmų administracijoje su 180 tūkst. dolerių metiniu atlyginimu, paskelbė savo privataus pokalbio su prezidentu, įvykusio, kai ji jau buvo atleista, įrašą.

Be to, antradienį O. Manigault-Newman išleido savo atvirą knygą „Pamišėlis“ (Unhinged), kurioje atvirai pasakoja apie savo santykius su D. Trumpu.

Savo knygoje ji vaizduoja D. Trumpą kaip rasistą, melagį ir „germofobą“, „visiškai neturintį empatijos“. Šis leidinys įstūmė Baltuosius rūmus ir prezidentūrą į dar vieną krizę, o į O. Manigault-Newman komentarus jau kelias pastarąsias dienas yra sutelktas Amerikos žiniasklaidos dėmesys.

D. Trumpo komanda į tai sureagavo itin piktai; jie pradėjo kampaniją, kuria siekiama moterį diskredituoti, ir ėmėsi teisinių veiksmų už esą pažeistą informacijos neatskleidimo sutartį.

Prezidentas moterį jau pavadino „padugne“, kai ji paviešino garso įrašą, kuriame girdėti, kaip ją iš darbo atleidžia Baltųjų rūmų administracijos vadovas Johnas Kelly.

Be to, paskelbus dar vieną trumpą įrašą, kuriame girdėti, kaip D. Trumpas tvirtina nieko nežinojęs apie Omarosos atleidimą ir sakė apgailestaujantis dėl šios naujienos, respublikonas išvadino ją „kvaiša“.

Antradienį D. Trumpo „Twitter“ paskyroje pliūptelėjo dar bjauresnių įžeidimų salvė.

„Suteiki pamišėlei, verksnei padugnei galimybę, duodi jai darbą Baltuosiuose rūmuose, bet, spėju, visa tai tiesiog nesuveikė. Puikiai padirbėjote, generole Kelly, kad greitai atleidote tą šunį“, – tviteryje išrėžė prezidentas.

Šį D. Trumpo komentarą netrukus ėmė kritikuoti tiek demokratai, tiek jo bendrapartiečiai respublikonai.

„Jungtinių Valstijų prezidentui taip kalbėti nedera. Tam nėra jokių pateisinamų priežasčių, o respublikonai neturėtų su tuo taikstytis“, – pareiškė respublikonų senatorius Jeffas Flake'as, nevengiantis pakritikuoti D. Trumpo.

REKLAMA

„Kaip jis drįsta? Jis parklupdė šitą šalį ant kelių“, – tvirtino demokratė Kongreso narė Frederica Wilson.

Tuo tarpu Baltųjų rūmų atstovė spaudai Sarah Sanders tvirtino, kad D. Trumpo įžeidimai niekaip nesusiję su rase ir lytimi.

„Prezidentas palaiko lygias galimybes ir vadina dalykus taip, kaip jis juos supranta. Jis visada atsako smūgiu į smūgį ir niekur nevengia to daryti“, – pridūrė S. Sanders.

„Trumpo pasaulyje meluoja visi“

44 metų O. Manigault-Newman knyga ir paviešinti įrašai buvo naujausias nusivylusios žvaigždutės, kadaise buvusios uolios D. Trumpo šalininkės, dūris ir dar vienas stulbinamas nepateisinto prezidento pasitikėjimo pavyzdys.


Rašyti komentarą...
O
OzioSperma
2018-08-15 20:07:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu teisingai, sunys ten jie visi, as tai pasakyciau net ne sunys, o ekskrementiniu fekaliju rekombinacija , su prisiktomis ozio tvarto tricolorinemis beretemis :DDDDD
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų