• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

JAV prezidentas Donaldas Trumpas antradienį pareiškė, kad Rusijos vadovas Vladimiras Putinas jam paskambino ir pasisiūlė padėti išspręsti Irano ir Izraelio konfliktą, praneša „Fox News“.

JAV prezidentas Donaldas Trumpas antradienį pareiškė, kad Rusijos vadovas Vladimiras Putinas jam paskambino ir pasisiūlė padėti išspręsti Irano ir Izraelio konfliktą, praneša „Fox News“.

REKLAMA

„Kaip žinote, Vladimiras man paskambino. Jis pasakė, ar galiu jums padėti su Iranu? Aš atsakiau: ne, man nereikia pagalbos su Iranu. Man reikia pagalbos su jumis. Ir aš tikiuosi, kad mes sudarysime susitarimą su Rusija, tai yra gėda. Praėjusią savaitę žuvo šeši tūkstančiai karių“, – sakė D. Trumpas žurnalistams, vykdamas į NATO aukščiausiojo lygio susitikimą.

D. Trumpo pastabos nuskambėjo Hagoje prasidedant NATO viršūnių susitikimui, kurio kuluaruose JAV vadovas turėtų susitikti su Ukrainos prezidentu Volodymyru Zelenskiu.

REKLAMA
REKLAMA

Rusija sustiprino karinius ir politinius ryšius su Teheranu

Pastaraisiais metais Rusija sustiprino karinius ir politinius ryšius su Teheranu, o Iranas atsiuntė Maskvai tūkstančius „Shahed“ tipo atakosdronų, naudojamų smūgiams Ukrainoje, taip pat trumpojo nuotolio balistinių raketų.

REKLAMA

Birželio viduryje Izraelis smogė Iranui, ataką prieš Teherano branduolinius ir karinius objektus bei aukščiausio rango karininkus grįsdamas siekiu sužlugdyti šalies pastangas pasigaminti branduolinį ginklą. Izraelio smūgiai kliudė ir gyvenamuosius rajonus.

Iranas, iki šiol tvirtinantis branduolinę programą vystantis civiliais tikslais, atsakė Izraeliui savomis raketų atakomis.

REKLAMA
REKLAMA

Praėjusį savaitgalį į konfliktą įsitraukė Jungtinės Valstijos, surengdamos masinius oro smūgius, kurie, Vašingtono teigimu, sunaikino Teherano branduolinę programą, nors kai kurie pareigūnai įspėjo, kad žalos mastas kol kas neaiškus.

Iranas pirmadienį pranešė atakavęs JAV pajėgų bazę Katare. Kataro atstovų teigimu, šios atakos sėkmingai atremtos.

Izraelis ir Iranas anksčiau antradienį pritarė D. Trumpo pasiūlytam paliaubų planui, kuriuo siekiama užbaigti 12 dienų trunkantį karą Artimuosiuose Rytuose.

REKLAMA
Koks cinikas tas chuilo. Meta savo zombius tūkstančiais į savaitę į lavoninę. Ir dar pasisiūlo tarpininkaut tarp Izraelio ir irano. Tikra pamazga.
ir kalba abu klouniškai
ir kalba abu klouniškai
siaubas,kokie abu baisūs, vienas geltona skažkoks,kitas raudonas, tokio dydžio šalys ir tokie prezidentai,gėda žiūrėt.
pabuciuok tu virsaiciui in bybi o ne i berniuko pilva senas bunkerio amare!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų