• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Australijoje, į šiaurę nuo Sidnėjaus esančiame Hanterio slėnio vyno regione, per autobuso, vykstančio iš vestuvių, avariją žuvo 10 žmonių, pirmadienį pranešė policija ir pridūrė, kad sulaikė 58 metų vairuotoją.

Australijoje, į šiaurę nuo Sidnėjaus esančiame Hanterio slėnio vyno regione, per autobuso, vykstančio iš vestuvių, avariją žuvo 10 žmonių, pirmadienį pranešė policija ir pridūrė, kad sulaikė 58 metų vairuotoją.

REKLAMA

Televizijos filmuotoje medžiagoje matyti, kad šviesios spalvos autobusas gulėjo ant šono, apvirtęs vėlyvą sekmadienio vakarą, kai vežė svečius iš vestuvių vietos vyno darykloje.

Įvykio vietoje dirbo keliolika gelbėtojų, vilkinčių ryškiomis geltonomis liemenėmis, apniukusią naktį mirksint jų transporto priemonių spalvotiems žibintams.

Aukų skaičius dar gali išaugti, nes 25 keleiviai buvo skubiai nuvežti į ligoninę, o du iš jų sraigtasparniu išgabenti iš avarijos vietos, sakė laikinai  komisaro padėjėjos pareigas einanti Tracy Chapman.

Ji teigė, kad autobusas dar neišvežtas ir žuvusieji tebėra viduje, todėl yra tikimybė, kad po autobusu gali būti įstrigę ir kiti žmonės.

REKLAMA
REKLAMA

Ji taip pat teigė, kad policija nežino, ar tarp nukentėjusiųjų buvo vaikų.

Autobuso vairuotojui ligoninėje buvo atliktas privalomas patikrinimas, po to jis buvo sulaikytas policijos nuovadoje netoliese esančiame Sesnoke, įvykio vietoje žurnalistams sakė policijos pareigūnė.

REKLAMA

„Jis suimtas. Jis vairavo transporto priemonę, pateko į avariją, kurios metu mirtinai sužaloti žmonės, todėl jam bus pateikti kaltinimai“, – pridūrė ji.

Pasak pareigūnės, visi keleiviai dalyvavo vestuvėse ir, kaip spėjama, po šventės važiavo namo.

Jos teigimu, atrodo, kad jokia kita transporto priemonė šiame eismo įvykyje nedalyvavo.

„Žiauru ir liūdna“

Australijos ministras pirmininkas Anthony Albanese'is sakė, kad vestuvės yra viena laimingiausių akimirkų draugams ir šeimos nariams.

REKLAMA
REKLAMA

„Tai, kad tokia džiaugsminga diena gražioje vietoje baigėsi tokiomis baisiomis žmonių aukomis ir sužeidimais, yra labai žiauru, liūdna ir nesąžininga“, – sakė jis Kanberoje.

„Žmonės samdo autobusą vestuvėms, kad jų svečiai būtų saugūs, ir tai tik dar labiau padidina neįsivaizduojamą šios tragedijos pobūdį“, – sakė ministras pirmininkas.

A. Albanese'is palinkėjo ligoninėje esantiems žmonėms greitai pasveikti ir padėkojo gelbėtojams.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Noriu padėkoti pirmiesiems reaguotojams, tiems, kurie atvyko į šią siaubingą įvykio vietą. Neįsivaizduoju, su kuo jie susidūrė, su kuo jiems teko susidurti“, – sakė jis.

Teritoriją tiria policijos kriminalistai ir avarijų tyrimo padalinys.

Hanterio slėnio regione gausu vynuogynų, kengūrų ir vietinių krūmynų, todėl jis yra populiari turistų ir grupinių išvykų vieta.

Naujojo Pietų Velso valstijos premjeras Chrisas Minnsas pareiškė gilią užuojautą žuvusiųjų ir sužeistųjų šeimoms ir artimiesiems.

REKLAMA

„Tai labai tragiškas įvykis. Žinau, kad visa bendruomenė, ypač Hanterio gyventojai, bus sukrėsti ir nuliūdinti šios žinios“, – sakė Ch. Minnsas.

Naujojo Pietų Velso policija pradėjo avarijos aplinkybių tyrimą.

Australijoje vairuotojui pateikti kaltinimai dėl mirtinos autobuso avarijos

Australijos policija 58-erių vyrui pateikė 10 kaltinimų dėl pavojingo pavojingo vairavimo, kai per iš vestuvių vykusio autobuso avariją į šiaurę nuo Sidnėjaus žuvo 10 žmonių.

Naujojo Pietų Velso policija pranešė, kad vyrui pareikšti kaltinimai dėl 10 nusikaltimų, susijusių su pavojingu ar neatsargiu vairavimu, sukėlusiu mirtį, ir atsisakyta jį paleisti už užstatą prieš antradienį vyksiantį teismo posėdį.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų