Šypsokis, Kimai: propagandininkai Šiaurės Korėjos lyderiui nupiešė laimingą veidą

Naujausioje „Vesti nedeli“ (rus. „Savaitės naujienos“) laidoje Rusijos propagandiniame kanale „Rossija-1“ parodė siužetą apie šios šalies užsienio reikalų ministro Sergejaus Lavrovo susitikimą su KLDR vadu Kim Jong Unu, rašoma „tjournal.ru“.

12

Kol pagrindinis kanalo propagandininkas Dmitrijus Kiseliovas pasakojo susitikimo detales, už jo pasirodė nuotrauka: joje Šiaurės Korėjos vadas šypsosi, spausdamas S. Lavrovo ranką. Tačiau originalioje nuotraukoje, kurią dar gegužės 31-ąją pateikė Rusijos užsienio reikalų ministerija, ant šiaurės korėjiečių lyderio šypsenos nėra.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šypsokis, Kimai: Propagandininkai Šiaurės Korėjos lyderiui nupiešė laimingą veidą

Nuotraukose matyti vienoda S. Lavrovo veido išraiška, taip pat ir abiejų susitikimo dalyvių rankų padėtis, fotografavimo kampas ir bendras fonas.

Iš šio susitikimo yra ir daugiau nuotraukų, kuriose matyti besišypsantis ir Šiaurės Korėjos lyderis. Pavyzdžiui, kuomet oponentai pirmą sykį susitinka koridoriuje ar kuomet spaudžia rankas po derybų – šypsosi abu.

Tai patvirtina ir susitikimo vaizdo įrašas: S. Lavrovas ir Kim Jong Unas sveikina vienas kitą rankų paspaudimais ir šypsenomis, tačiau, pozuojant žurnalistams, laimė veide atsispindi tik pas rusų atstovą. Kokiu tikslu „Vesti nedeli“ redaktoriai nusprendė redaguoti nuotrauką – neaišku.


Rašyti komentarą...
x
xxL
2018-06-04 13:10:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne pasirodo, bet faktas, kad trolis Jonas uoliai stebi visus su Lietuva, NATO ar kremliumi susijusius straipsnius ir juos komentuodamas kremliui atidirbinėja TV3 portale rašinėdamas niekus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų