Šuns istorija sujaudino pasaulį: pabaiga atėjo per greitai

 Štai ir pats bjauriausias šuo pasaulyje. Deja, vos gavęs šį titulą šuo padvėsė. Jo šeimininkai apgailestauja, kad šis ypatingas šuo nespėjo deramai pasimėgauti šlove, kuri keturkojį užgriuvo po pergalės bjaurumo konkurse.

Momentas, kai šis ilgą savo liežuvį nukoręs šuo su savo kreivomis letenomis tituluojamas pačiu bjauriausiu šunimi pasaulyje. Tai devynerių metų anglų buldogo kalytė vardu Zsa Zsa.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šuns istorija sujaudino pasaulį: pabaiga atėjo per greitai

Nepaisydama jos išties kraupios išvaizdos ir garsaus šnopavimo, šeimininkė Megan Brainard sako, geresnio šuns dar nėra sutikusi. Tai pirmas kartas, kai ji su savo augintiniu nusprendė dalyvauti šiame konkurse ir laimėti pirmos vietos automobiliu važiavo net 30 valandų.

„Visiškai savimi pasitikėjome, todėl ir ryžomės tokiai ilgai kelionei. Ji taip gražiai bjauri“, - sako šeimininkė Megan Brainard.

Zsa Zsa tikrai neeilinis šuo. Kalytė gimė ir augo nelegalioje šunų veisykloje. Sulaukusią ketverių metų ją iš ten išgelbėjo savanoriai. Ir nors buvo abejojama, ar pavyks rasti šeimininkus, jai vėl nusišypsojo sėkmė, kai priglausti ją nusprendė dabartinė šeimininkė.

Deja, praėjus vos kelioms savaitėms, šuo nudvėsė miegodamas. Šeimininkė sako, kad paskutines dienas bjauriausias pasaulyje šuo laimingai praleido gastroliuodamas po įvairias televizijos laidas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų