Sodininkas išžudė šeimą: dėl pinigų nepasigailėjo net mažamečio

Rusijoje visuomenę sukrėtė kraupus nusikaltimas, kurio metu buvo išžudyta beveik visa šeima: mažametis vaikas, jo mama, senelis ir močiutė. Įtariamasis – šeimoje ūkio darbus dirbęs 26-ių vyras, tikėjęsis „greitai pralobti“.

Rusijos tyrimų komitetas patvirtino žiniasklaidos pranešimus, kad Kudmos kaime (Žemutiniame Naugarde) buvo aptikti vienos šeimos narių lavonai – penkiamečio berniuko, jo 41-erių motinos, 63-ejų močiutės ir 64-erių senelio.

Apžiūrėję mirusiųjų kūnus pareigūnai aptiko smurtinių žymių. Pasak pareigūnų, dalis žmonių buvo pasmaugta, dalis – sužaloti peiliu.

Netrukus buvo sulaikyti du įtariamieji. Vėliau paaiškėjo, kad galimas nusikaltimo vykdytojas sumokėjo taksi vairuotojui, kad jį nuvežtų į Sankt Peterburgą, o pakeliui juos sulaikė kelių policijos patruliai.

Kitų šaltinių teigimu, įtariamąjį, važiavusį automobiliu kartu su kitais dviem vyrais kelių policija sulaikė Žemutinio Naugardo apylinkėse praėjus kelioms valandoms po nusikaltimo įvykdymo. Pažymima, kad vienas iš pakeleivių jau buvo teistas dėl vagystės, žmogžudystės, neteisėto laisvės atėmimo ir sunkaus sveikatos sutrikdymo.

Sužvėrėjęs sodininkas

Šio kraupaus nusikaltimo įvykdymu yra įtariami šeimoje dirbęs Šarofidinas Amirovas ir keli jo bendrai.

„Gazeta“ rašoma, kad Š. Amirovas iš pradžių nužudė pagyvenusį namo šeimininką, jo žmoną, tada išprievartavo ir nužudė jų marčią, o tuomet susidorojo su šešiamečiu jos sūnumi. Po to vyras pagrobė didelę pinigų sumą bei brangenybes ir paspruko vogtu automobiliu.

Šeimos galva tuo metu buvo komandiruotėje kitame regione – kuomet artimieji nebeatsiliepė į telefono skambučius, jis paprašė kaimyno patikrinti, ar jiems kas nenutiko.

Žūties pavyko išvengti tik jo 13-metei dukrai: žudynių metu jos nebuvo namie, mergaitė po pamokų nuėjo į žirgų sporto treniruotę.

Susipyko dėl pinigų?

Įtariamasis žudikas daug metų dirbo šioje šeimoje pagalbiniu darbininku, skelbiama vietos žiniasklaidoje. Jis prisidėjo prie kotedžo statybų, o baigus jo statybas liko dirbti šeimoje sodininku. Tačiau, pasak „KP“, pastaruoju metu 26-erių vyras pradėjo pyktis su šeimininkais dėl pinigų: jo manymu, jam buvo mažai mokama.

REKLAMA

Prieš pat tragediją buvo švenčiamas 6-mečio gimtadienis: „su animatoriais ir dideliu tortu – o žudikas visą tą laiką buvo netoliese“.

Šeimos pažįstamos teigimu, tai buvo „labai gera šeima, absoliučiai puikiai gyveno“. Nužudytoji moteris augino gėles, turėjo savo gėlių saloną, įtariamasis padėjo jai prižiūrėti gėlynus. „Jie šiaip tai daug turėjo darbininkų, jis – vienas iš jų. Kiti paprasčiausiai padėjo jam slapstytis“, – „Gazeta“ cituojama pažinojusi šeimą moteris.

65-erių M. Warnigas nemėgsta viešumos. Klausiamas, kaip dažnai jis susitinka su V. Putinu, pastarojo draugas ir buvęs „Stasi“ agentas atsakė, kad Rusijos prezidentas neturi mobilaus telefono, tačiau pridūrė: „Jeigu man reikia su juo pasimatyti, tai mes jau tai suorganizuojam“.


Rašyti komentarą...
P
Pikolinas
2021-03-06 09:00:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Debilai kokia čia video pridėja ne ytema
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų