Šaltakraujiškas išpuolis Japonijoje: žuvo trys žmonės, tarp jų ir 12-metė mergaitė

Japonijoje netoli Tokijo vienam vyrui antradienį užpuolus minią žmonių, žuvo 12-metė mergaitė, vienas vyras ir pats užpuolikas, pranešė pareigūnai.

Ataka įvyko į pietus nuo sostinės esančiame Kavasakio mieste, per incidentą sužaloti dar 16 žmonių, iš jų nemažai nepilnamečių, naujienų agentūrai AFP sakė vietos pareigūnai.

Išpuolis įvyko vienoje autobuso stotelėje ankstų antradienio rytą, kai žmonės rengėsi važiuoti į darbą ar lydėti savo vaikus į mokyklą. Priešgaisrinio departamento pareigūnai sakė, kad pirmieji pranešimai apie incidentą juos pasiekė apie 8 val. vietos (2 val. Lietuvos) laiku.

Užpuoliko motyvai kol kas nežinomi.

Vietos ligoninės direktoriaus pavaduotojas Kiyoshi Matsuda žurnalistams sakė, kad užpuoliko aukomis tapo 12 metų mergaitė ir 39-erių vyras.

Žiniasklaida pranešė, kad įtariamas užpuolikas, į šeštą dešimtį įkopęs vyras, pats mirtinai susižalojo peiliu.

Dienraštis „Asahi Shimbun“ citavo vieną liudininką, sakiusį, kad išgirdo klykiant vaikus ir pamatė prie autobusų stotelės besišvaistant peiliu kažkokį vidutinio amžiaus vyrą, kuris šaukė „Nužudysiu tave.“

„Tai labai siaubingas incidentas“, – sakė vyriausybės atstovas Yoshihide Suga.

Incidentas įvyko JAV prezidentui Donaldui Trumpui baigiant savo vizitą Japonijoje. Per savo susitikimą su kariais jis išreiškė užuojautą nukentėjusiesiems.

Antradienį apsilankęs japonų kariniame laive jis pareiškė, kad „visi amerikiečiai remia Japonijos žmones ir sielvartauja dėl aukų bei jų artimųjų“.

Japonijoje tokių išpuolių pasitaiko itin retai. Šalyje nusikalstamumo lygis bendrai yra vienas žemiausių išsivysčiusiame pasaulyje.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų