Rusijos ambasadorius – ant ES kilimėlio: iškvietė dėl sankcijų

Europos Sąjunga pirmadienį iškvietė Rusijos ambasadorių dėl Maskvos sprendimo paskelbti sankcijų keliems Europos pareigūnams, įskaitant įtakingus Briuselio pareigūnus.

„Buvo iškviestas Rusijos ambasadorius. Jis turėtų būti priimtas šią popietę“, – nurodė ES diplomatijos vadovo Josepo Borrellio atstovas Peteris Stano.

Praėjusią savaitę Maskva paskelbė uždraudusi atvykti į Rusiją aštuoniems Europos Sąjungos ir jos šalių pareigūnams, reaguojant į ES Tarybos sankcijas, anksčiau šiais metais paskelbtas Rusijai dėl Kremliaus kritiko Aleksejaus Navalno įkalinimo ir policijos smurtinio atsako į jo šalininkų protestus.

Į Rusijos užsienio ministerijos paskelbtą europiečių sąrašą, be kita ko, įtrauktas Europos Parlamento pirmininkas Davidas Sassoli ir Vera Jourova – Europos Komisijos pirmininkės pavaduotoja, atsakinga už vertybes ir skaidrumą.

ES penktadienį pasmerkė „nepriimtiną“ Rusijos žingsnį ir pridūrė „pasiliekanti teises imtis tinkamų atsakomųjų priemonių“.


Rašyti komentarą...
K
Klounas
2021-05-03 18:18:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Galėtų šitą praplikusios avies galvą pripažinti Persona-non-grata ne tik Rusija, bet ir visos Europos šalys. Teisingai siūlė Estija šitą seną bezdalą, nesiorentuojantį aplinkoje, atstatydinti.
Atsakyti
0

S
Skaitytoja
2021-05-03 18:38:28
Pranešti apie netinkamą komentarą

IŠSITAISYKIT EILINĮ KARTĄ SAVO KLAIDAS! Situacija nesikeis" šiksime" .....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų