tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rusijos kariuomenės suduoti raketų smūgiai Charkivą ir vėl paliko be elektros energijos ir vandens, kai gelbėjimo tarnybos jau buvo atkūrę 80 proc. tiekimo linijų. 

Rusijos kariuomenės suduoti raketų smūgiai Charkivą ir vėl paliko be elektros energijos ir vandens, kai gelbėjimo tarnybos jau buvo atkūrę 80 proc. tiekimo linijų. 

REKLAMA

Be to, paviešintas vaizdo įrašas, su kuo turi taikstytis gyventojai metro stotyje po to, kai buvo nutrauktas elektros tiekimas.

Be to, pranešama, kad Berdiansko mieste, kuris yra Zaporžios regione, pirmadienį nugriaudėjo sprogimai, rašo „Ukrinform“, remdamasi miesto tarybos spaudos atstovų pranešimu.

Ukraina teigia, kad jos pajėgos per kontrpuolimą Charkivo srityje pasiekė Rusijos sieną 

Kyjivo pajėgos per besitęsiantį kontrpuolimą pasiekė Rusijos sieną tam tikruose fronto linijos ruožuose šiaurės rytinėje Charkivo srityje, pirmadienį pareiškė vietos gubernatorius.

REKLAMA

„Mūsų kariuomenė tęsia Charkivo srities išlaisvinimo iš Rusijos okupantų operaciją. Priešas paskubomis palieka savo pozicijas ir bėga gilyn į anksčiau okupuotas teritorijas arba tiesiai į Rusijos teritoriją“, – platformoje „Telegram“ parašė srities gubernatorius Olehas Synjehubovas.

REKLAMA

„Kai kuriose fronto dalyse mūsų gynėjai pasiekė valstybės sieną su Rusija“, – pridūrė jis.

Rugpjūčio pabaigoje prasidėjęs ukrainiečių kontrpuolimas tęsiasi ir šalies pietuose. Pasak prezidento Volodymyro Zelenskio, nuo rugsėjo pradžios iš rusų atkovota jau apie 2 tūkst. kvadratinių kilometrų teritorijos.

Tuo metu Rusija pirmadienį pranešė, kad jos kariuomenė suduoda smūgius Charkivo regiono dalyse, kurių kontrolę pastarosiomis dienomis prarado Maskva.

REKLAMA

Pasak Rusijos gynybos ministerijos, jos aviacinės, raketinės ir artilerinės pajėgos „suduoda tikslius smūgius Ukrainos ginkluotųjų pajėgų daliniams ir rezervams“.

Ministerijos duomenims, taikomasi į objektus tokiose strategiškai svarbiose vietovėse kaip Kupjansko ir Iziumo miestai.

Charkivo meras Ihoris Terechovas „Telegram“ sakė, kad dėl apšaudymų mieste nutrūko elektros ir vandens tiekimas.

„Kartojasi praėjusio vakaro situacija. Dėl apšaudymo neveikia kritinė infrastruktūra, todėl Charkive nutrūko elektros ir vandens tiekimas“, – rašė jis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų