Rusija kritikuoja JAV rinkimų sistemą: neatitinka demokratijos standartų

Rusija ketvirtadienį pareiškė, kad „archajiška“ Junginių Valstijų rinkimų sistema neatitinka demokratijos standartų ir kad žiniasklaidos politizavimas lemia Amerikos visuomenės susipriešinimą bei pastaruosius neramumus Vašingtone.

Užsienio reikalų ministerijos atstovė Marija Zacharova sakė, kad trečiadienį JAV prezidento Donaldo Trumpo šalininkų surengtas Kapitolijaus šturmas yra „JAV vidaus reikalas“, bet teigė, kad šiuos įvykius nulėmė Amerikos politinė sistema.

„Jungtinių Valstijų rinkimų sistema yra archajiška, neatitinka šiuolaikinių demokratijos standartų, kuria galimybes gausiems pažeidimas, o Amerikos žiniasklaida tapo politinės kovos įrankis“, – Rusijos naujienų agentūroms sakė M. Zacharova.

Pasak jos, visa tai yra pagrindinė šiuo metu Jungtinėse Valstijose stebimo visuomenės susiskaldymo priežastis.

„Linkime draugiškai Amerikos tautai oriai išgyventi šį dramatišką jų pačių istorijos laikotarpį“, – pridūrė URM atstovė.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2021-01-07 14:59:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
JAV rinkimai buvo pati geriausia dovana Putinui per Protestantu Kaledas.
Cirkas JAV kongrese buvo surebgtas kada Putinas su zvake stovejo cerkveje ir bendravo su dievu.
Atsakyti
0

L
LOLS
2021-01-09 19:53:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažkaip ironiškai atrodo, kai Rusija, kuri labai pagarsėjus savo sufabrikuojamais rinkimais ir vienu kandidatu Putinu balsalapyje, kai jo konkurentai yra terorizuojami, įkalinami ir nuodijami novičioku, yra valstybė, laikoma nedemokratine, aiškina, kokie turi būti demokratijos standartai, nors net pati Rusija tų standartų nesugeba įgyvendinti XDDDDD Tai kurioje valstybėje kiekvieną dieną žiniasklaidoje vis čiulbama apie Putiną ir jo trolių armiją bei taip plaunami paprastų žmonių smegenys? Rusijoje. Kurioje valstybėje susidorojama su opozicionieriais, žiauriai numalšinami protestai ir mušamos moterys ir vaikai? Rusijoje. Kurioje valstybėje, kurios vadovas teturi tik 30 % tautos palaikymą, sėdi užurpavęs sostą, o nepatenkintus 70 % ramina bananinėm lazdom ir sufabrikuotais kaltinimais? Rusijoje. Tai kieno rinkimų sistema yra "archajiška"? Rusijos. Valstybės, kuri nėra demokratinė todėl neturi teisės nustatinėti demokratijos standartų. Doh.
Atsakyti
0

Z
Zales
2021-01-20 13:01:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodėl Putinas pareiškė o ne Kim Čen Iras iš š. korėjos, būtų juokingiau.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų