• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Po to, kai Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ir Šiaurės Korėjos režimo lyderis Kim Jong Unas susitiko birželio 19 d., Rusijos vadovas gavo neįtikėtiną dovaną iš šalies sąjungininkės – du retos veislės šunis.

9

Po to, kai Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ir Šiaurės Korėjos režimo lyderis Kim Jong Unas susitiko birželio 19 d., Rusijos vadovas gavo neįtikėtiną dovaną iš šalies sąjungininkės – du retos veislės šunis.

REKLAMA

Birželio gale įvykusiame susitikime Rusijos prezidentas buvo pasveikintas Kimo ekstravagantišku raudonu kilimu skelbia „The Sun“.

Dovanoja dovanas

Pastaraisiais metais tarp diktatorių užsimezgė draugystė, kuri, regis, vis stiprėja, nes per istorinį V. Putino vizitą jie vienas kitam įteikė ypatingų dovanų. Kim Jong Unas V. Putinui padovanojo porą Pungsano šunų. Tai yra retos vietinės veislės šunys, kurie Šiaurės Korėjos kalnuose naudojami tigrams medžioti.

Taip pat viename vaizdo įraše matyti, kaip V. Putinas pasilenkia paglostyti vieno iš šunų, o paskui greitai patraukia ranką atgal, kai šis bando ją lyžtelti.

REKLAMA
REKLAMA

Šie šunys gali būti agresyvūs, nes jie buvo išvesti iš vilkų bei garsėja išskirtiniais medžiokliniais sugebėjimais. Jie netgi naudojami medžioti didžiausiam pasaulyje Amūro tigrui.

REKLAMA

Padovanojo limuziną

Despotų pora buvo nufilmuota, kaip įlipa į prabangų „Aurus“ ir juo pasivažinėja.

Per šią kelionę V. Putinas savo sąjungininkui iš Šiaurės Korėjos padovanojo neperšaunamą limuziną. Rusijos režimo lyderis sėdo į vairuotojo vietą, o Kim Jong Unas – keleivio.

Taip be jokios papildomos apsaugos jie leidosi į kelionę po Šiaurės Korėjos sostinėje Pchenjane esančių prabangių svečių namų teritoriją.

Važiuodami automobiliu jiedu kartu dalijosi savo slapčiausiomis idėjomis, teigė Šiaurės Korėjos valstybinė žiniasklaida.

REKLAMA
REKLAMA

V. Putinas taip pat įteikė Kim Jong Unui admirolo dalgį bei arbatos rinkinį.

Pažeidė sankcijas

Limuzinas „Aurus“ buvo antras kartas, kai V. Putinas padovanojo savo bičiuliui automobilį. Vasarį mėnesį V. Putinas padovanojo Šiaurės Korėjos lyderiui dar vieną limuziną, už ginklų tiekimą.

Manoma, kad ši prabangi dovana vėlgi pažeidė Šiaurės Korėjai taikomas sankcijas. Tokios įmantrios dovanos beveik garantuotai pažeidžia Maskvos remiamas Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos sankcijas Pchenjanui.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Stiprindami savo „blogio ašį“, jie pasirašė visapusišką strateginę partnerystę, siekdami išplėsti ekonominį ir karinį bendradarbiavimą. Jie pasiryžę sukurti vieningą frontą prieš Vakarus.

Šiaurės Korėjos lyderis balandžio 19 d. pareiškė, kad Maskvos ir Pchenjano draugystė dabar yra dar glaudesnė nei sovietmečiu. Pagal šį svarbų paktą šalys susitarė nedelsiant suteikti karinę pagalbą, jei kuri nors iš jų susidurtų su ginkluota agresija.

Mainais už tai V. Putinas leis teikti ekonominę pagalbą ir perduoti technologijas, kurios galėtų padidinti Kim Jong Uno branduolinių ginklų ir raketų programos keliamą grėsmę.

Sveikatos , laimes ir sekmes šiems stipriems valstybių vadovams.
, dabilas(ė) esi ar tik apsimeti?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų