Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Jei gautų dovanų imbicilą lansbergį,gal ir nebereiktų kovoti už usa ir es užgrobtas Ukrainos žemes.
@Vip , dabilas(ė) esi ar tik apsimeti?
metu buvo ir patiekalų?
@vakarienės Jo žolią abu šienavo ir po to ryjo. Dar Viktaras vandens davė užgert.
O kodėl parašyta,, despotų pora,, ... Šiaurės Korėjos ir Rusijos prezidentai
@Natali geriečiai yra usa. Ką nori,tą ir pasiima.o tas gynybos mokestis už tai,kad Lietuvoje būtų dislokuotos branduolinės raketos.tai galima patikėti tik vokiečių brigadai.bet ne idijotui lanzbergiui ir lovio ir karo "dievui" kasčiūnui.
@Štirlicas Nusiimk rėmeli FB - aš už tradicinią šeimą.
Suvalgys tuos šunis putka karlikas. Kinai pasidalins patirtimi. Brangūs šunys jiems delikatesas, todėl ir padovanojo kraugeriui.
@Laima Jo geriau nerašyk nesąmonių.... Net nežinai, kad Kim Yong Unas yra Šiaurės Korėjos lyderis.... Matyt "putka" tavo smegenis suėdė.
putinas nemėgsta nei gyvūnų, nei žmonių.
Paleis šuniukus ir medžios juos.
@Susimovė Kim Tikrai vargšai šuneliai. Rado kam dovanot...
ale tai sekasi botoksiniui karlikui: iš vieno porą nusususių šunėkų gavo, o iš Vietnamo ir vietnamietišką kiaulę kontrabanda parsigabeno...
Sveikatos , laimes ir sekmes šiems stipriems valstybių vadovams.
@Gabrielius L. . Vata detected
Kaip tik rupropogondonas taip ir pasivadina Vytautas, Landzbergis, Margiris, Kęstutis...randa žymesnių lietuviškų vardų ir slepiasi vatuvkės.
rušiškas auto tai pasaulinė gėda. Rusai net vakarietiškų kopijų nesugėjo ir nesugeba padaryti nes viskas daroma kaip per ši.ną
Totalitarinė Š.Korėja save vadina demokratine (KLDR). Į totalitarizmą slenkančios Rusijos Putinas su ja pasirašė strateginę sutartį.
o tai juos prileidžia prie šunelių,na jie žudo žmones lengva ranka,žudikai giminių,artimųjų,tai šunis pavojinga jiems glostyti,prileisti prie jų
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų