Putiną kritikavusi sporto žvaigždė sulaukė kaltinimų Rygoje sumušus merginą

Rusijos ledo ritulio NHL žvaigždė Artemijus Panarinas buvo nušalintas nuo komandos dėl kaltinimų prieš 10 metų sumušus vieną savo gerbėją. Tiek pats sportininkas, tiek ir jo klubas kaltinimus vadina absurdiškais ir tvirtina, kad tai yra kerštas už jo politinę poziciją Kremliaus atžvilgiu.

Klubo paskyroje „Twitter“ rašoma, kad žaidėjas nepripažįsta jam pateiktų kaltinimų, o Niujorko „Rangers“ klubas, kuriam jis atstovauja, aiškina, kad ledo ritulio trenerio Andrejaus Nazarovo papasakota apie žaidėją istorija yra susijusi su A. Panarino politiniais pasisakymais.

Skelbiama, kad A. Panarinas yra sukrėstas jam pateiktas kaltinimais, o „Rangers“ palaiko savo žaidėją, bei padės jam sužinoti tikrąjį „nepagrįstų kaltinimų“ šaltinį.

Istorija Rygoje, kurią papasakojo rusų treneris

A. Nazarovas neseniai interviu „Komsomolskaja pravda“ pasakojo, kad dar 2011-aisiais, kuomet A. Panarinas atstovavo Pamaskvės „Vitiaz“, atvyko į varžybas Rygoje, kur, prisigėręs bare, tariamai užpuolė ir sumušė vietos gyventoją.

Už tai žaidėjui grėsė įkalinimas, tačiau pasak buvusio klubo trenerio, „įsikišo autoritetingo Latvijos sostinės gyventojai“. Jis teigia, kad po derybų su policija byla buvo uždaryta „už 40 tūkst. eurų grynais“.A. Nazarovo teigimu, klubo vadovybė, nenorėdama gadinti A. Panarino karjeros, atsiprašė prieš nukentėjusiosios tėvus ir „darė viską, kad žaidėjas nepatektų į kalėjimą“.

JAV klubo vadovybė yra įsitikinusi, kad kaltinimo faktai „atsirado“ dėl kelių A. Panarino interviu, kuriuose jis aršiai kritikuoja dabartinę Rusijos valdžią.

Latvių žurnalistas Aivis Kalninšas jau spėjo pareikšti, kad merginos sumušimo istorijos 2011-aisiais Rygoje, apie kurią pasakojo A. Nazarovas, nebuvo.

„Viešbučio atstovai, o taip pat keli kiti šaltiniai pasakė man, kad tokio incidento nebuvo. Vienas žmogus, su kuriuo aš kalbėjau, atsakė: „Ne, absoliučiai ne. Jeigu jūs pažiūrėtumėte į tai, ką pasakė A. Nazarovas ir atliksite nedidelį tyrimą, iškart pamatysite jo melą“, – rašė A. Klaninšas savo „Twitter“ paskyroje.

REKLAMA

A. Panarinas savo interviu yra ne sykį pasisakęs, kad „V. Putinas jau per ilgai užsisėdėjo“ ir apkaltino dabartinę Rusijos valdžią įstatymų nesilaikymu.

65-erių M. Warnigas nemėgsta viešumos. Klausiamas, kaip dažnai jis susitinka su V. Putinu, pastarojo draugas ir buvęs „Stasi“ agentas atsakė, kad Rusijos prezidentas neturi mobilaus telefono, tačiau pridūrė: „Jeigu man reikia su juo pasimatyti, tai mes jau tai suorganizuojam“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų