• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prieš prasidedant plataus masto invazijai į Ukrainą, Rusijos valdovas Vladimiras Putinas Vokietijos kancleriui Olafui Scholzui pareiškė, kad Ukraina neva „priklauso“ Rusijai.

Prieš prasidedant plataus masto invazijai į Ukrainą, Rusijos valdovas Vladimiras Putinas Vokietijos kancleriui Olafui Scholzui pareiškė, kad Ukraina neva „priklauso“ Rusijai.

REKLAMA

Apie judviejų pokalbį per sekmadienį vykusį susitikimą su Berlyno gyventojais papasakojo pats O. Scholzas, rašo „Ukrinform“. Susitikimas, pasak O. Scholzo, vyko 2022 m. vasarį „prie to ilgo stalo, kurį visi prisimena“.

Kaip pamena Vokietijos kancleris, V. Putinas pademonstravo savo imperines idėjas, kad sienas „galima keisti pasitelkiant jėgą“, neatsižvelgiant į įstatymus.

Rusijai „priklauso“ ne tik Ukraina

Per keturių valandų susitikimą prieš pat prasidedant karui V. Putinas O. Scholzui bandė įrodyti, „kad Ukraina ir Baltarusija yra Rusijos dalys“. A. Lukašenka tai žino ir neturi iliuzijų, pridūrė kancleris.

V. Putinas taip pat piktinosi, kad „Ukraina yra pakeliui į NATO“, o O. Scholzas jį patikino, kad to nebus „bent jau dar 30 metų“.

Kremliaus diktatorius svečiui iš Vokietijos taip pat papasakojo apie „nacistinį režimą“ Ukrainoje.

„Kalbėti apie tai, kai prezidentas yra žydas... Verta įsivaizduoti, koks absurdiškas ir gėdingas yra šis karo pateisinimo paaiškinimas“, – pastebėjo politikas.  

Is vakaru politiku, kurie susitiko su putleriu girdeti tik - putinas pasake ta, putinas pasake ana... O ka jie, sedejo tik kaip mokyklinukai trecios klases ir klausesi ka mokytojas puleris jiems kalbejo ? O koks Solco atsakymas buvo ? Ar jis tik sedejo ir nuolankiai klausesi putlerio pezalu? Bijojo pertraukti putleri, kad nesuerzintu ir duoti atkirti? Kaip visuomet, sisiojo i kelnes nes bijojo isprovokuoti si ta liliputa ? Man labiau idomu isgirsti ne ka pasake putleris, bet ka putleriui pasake vakaru politikai. O jie, panasu, tylejo prisimyze. Grybauskaite buvo vienintele, kuri turejo kiausus. Bet vel gi, visokiems pedogejams apsisysiojusiems politikams Grybauskaite nepatiko, nes jie bijojo, kad jos retorika gali isprovokuoti putleri. Putlerio baime juos telydi ir siendien - net Amerika bijo suteikti leidima atakuoti jos ginklais rusijos pederastijos teritorija...
Seno ožio šiknoj smegenų daugiau nei jūsų caro makaulėj.
Orda minta baime.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų