Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Jam priklauso tik jo asmeniniai rūbai...
vakar ziurejau laida apie hitleri tai putleris viska nukopijavo uzpuldamas ukraina


Liliputas „oxujel“!!!
Šįryt aš į lagaminą
Skystą pavariau.
Tad užpulsiu Ukrainą -
Gal pavyks geriau.
Žlugs jūsų disciplinos (klausymo) sistema
Ruzijos sienos niekur nesibaigia ir niekur neprasideda. Viskas jos.
@Putino išmintis byloja Rusijos sienos niekur nesibaigia, nebent ten, kur burliokas gauna į snukį.
Išprotėjęs imperatorius
Išprotėjęs imperatorius
Jam priklauso tik jo lagamino turinys.
Kas tas psichopatas fotkėje?
Kas tas psichopatas fotkėje?
Čia tas Štolcas, ar kas?
is esmes Putinas teisus.gaila tik,kad Jis neuzsimine tam Scholzui,kad pats Scholzas sedi Berlyne tik is Rusu malones.nes ir Berlyna Rusai saziningai uzeme Vokieciu pradetame kare.
@/// Kara pradejo abu kartu 1939...bet kazkaip rusams niekas sito neprimena.
@Deja koki kara pradejo kartu? 1939m. kara pries Lenkija pradejo Vokietija.po dvieju menesiu cccr is Lenkijos atsieme teritorijas kurias Lenkija uzgrobe ginklu 1920metais.tame tarpe ir dali Lietuvos...1941m. Vokietija uzpuole cccr.tai kas pries Rusus pradejo kara?ne Vokieciai? ir karo pasekmei Rusai paeme Berlyna.kas neaisku? bet klumpiu mentalitetas-klastot istorija-niekaip neleidzia vadovautis faktais.pas jus ir bailys vytautas,pabeges is visu musiu -dydvyris,ir pokario banditai-didvyriai partizanai...
@kartu??? Na nereikia meluoti. Kara pradejo abu bendru sutarimu. Molotovo -Ribentropo paktas. Vokietija pirma o poros savaiciu ir rusija , matyt issigando kad nebeliks ka imti. Nukariavo Lenkija ir Breste surenge bendra pergales parada. Paskaitykite tu dienu "pravdos " laikrasti. Ah sunku rasti. Nieko keisto . Bandoma slepti ir klastoti istorija. Nenori pripazinti kad pradejo WW II kartu su hitleriu.Senesniu laiku mokykliniuose istorijos vadoveliuose budavo apie tai rasoma ir nuotrauku matydavosi kaip rusu ir vokieciu kareiviai bendromis jegomis griauna Lenkijos pasienio uzkarda.
@kartu??? Juk buožiu vaikai buvo tie miškinei
@Pranas Buožėmis,mišiniais,banditais,burbulais drapstosi,o tik ka capai,tada taip nebuvo,gyveno žmonės sunkiai sdurdami galus,kovojo už laisvę, kremlinai geriau viską žino už kitus o mes geriečiai kartojam kaip papūgos jų išgalvotas etiketes ir liūdi kada jie vėl ateis,mums trūksta tų "gerų " laikų,mes norim vėl būt rusų beždžionės,tai labai šlykštu
@Deja Kas užpuolė suomija , mokykloje man kalė į galva dok. filmuose politrukai šaukė , belafiny napali na našu rodinu , na dabar gal aišku kada prasidėjo visi tie puolimai .
Put in h u i l o !
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų