Prancūzijos prezidentas atšaukė keliones į Austriją, Slovakiją ir Čekiją

Po paskutinio teroristinio išpuolio prieš Prancūziją šalies prezidentas Francois Hollande atšaukė dalį planuotos kelionės po Europą, kurios metu jis ketino aptarti Didžiosios Britanijos sprendimo pasitraukti iš Europos Sąjungos (ES) pasekmes.

F. Hollande trečiadienį nevyks į Austriją, Slovakiją ir Čekiją, šeštadienį pranešė prezidentūra. Tačiau jis, kaip ir planuota, antradienį ir ketvirtadienį su darbiniais vizitais apsilankys atitinkamai Portugalijoje ir Airijoje.

Tuo tarpu šeštadienį prezidentas paragino naujausio mirtino išpuolio sukrėstą tautą laikytis vienybės.

„Išgyvename laikotarpį, kuriuo – ir mes esame tai matę – kyla pagunda suskaidyti šalį. Tokios pagundos, tokios rizikos akivaizdoje privalome prisiminti apie šios šalies vienybę ir sanglaudą“, – pareiškė prezidento atstovas spaudai Stephane Le Follis, citavęs F. Hollande pranešimą ministrų kabinetui.

Prancūzijoje gyvenantis tunisietis ketvirtadienio vakarą nukreipė savo 19 tonų sveriantį sunkvežimį į Bastilijos paėmimo dieną šventusią minią Prancūzijos pietinės Rivjeros promenadoje ir buvo nušautas pareigūnų, kai traiškydamas žmones nuvažiavo apie 2 kilometrus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų