Žinių radijas

Rusijai pasiekus daugelį savo svarbiausių tikslų Rytų Ukrainoje ir nesilaikant Minsko susitarimo, reikia nubrėžtą naują raudoną liniją, „Žinių radijui“ ketvirtadienį sakė politologas Linas Kojala.

„Akivaizdu, kad Rusija pakankamai sėkmingai įgyvendino panašų scenarijų Gruzijoje 2008-aisiais metais, dabar Rytų Ukrainoje pasiekė daugelį savo pagrindinių tikslų, užėmė didelę dalį Ukrainos teritorijos, realiai ją kontroliuoja ir gali derėtis dėl tam tikrų politinių nuolaidų arba Ukrainos suvaržymo tolesnėje integracijoje Europos Sąjungoje ir NATO. Akivaizdu, kad tos priemonės, kurios buvo taikytos iki šiol – ekonominės sankcijos ir politinis spaudimas – neveikia“, - laidoje „Aktualioji valanda“ kalbėjo L. Kojala.

Anot jo, tam, kad būtų sukuriami pakankami kaštai Rusijai, kad ji persvarstytų savo galimus tolesnius planus atnaujinti susirėmimus ar plėsti užimtą teritoriją Rytų Ukrainoje, yra būtina, kad Ukraina galėtų sėkmingai gintis.

„Aišku, kad ginklai, sofistikuota ginkluotė pirmiausia skirta tiesioginių taikinių neutralizavimui – tankų ar kitos įrangos, kurią iš Rusijos gavo separatistai – būtų labai svarus žingsnis į priekį, kartu ir simbolinis gestas, kad Vakarai nėra tik silpni ir reaguojantys į vykstančius procesus, bet ir gali priimti labai konkrečius sprendimus, kurie gali padėti spręsti tą situaciją“, - sakė L. Kojala.

Parengė Ieva Kazlauskaitė


Rašyti komentarą...
J
Jonas
2015-02-19 23:24:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiekviena diena skebiate kara Rusijai ir ivedate visokias sankcijas, o kai pralosiate verkiate kaip vaikai ir skundziates lyg is jusu kazkas ateme saldaini
Atsakyti
-2

s
ss
2015-02-20 19:38:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
jai reikia briesti linija tai tegul briezia
Atsakyti
0

c
cc
2015-02-20 06:00:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
kiek tu raudonu liniju reikia, tai jau ne linija ovisas raudonas plotas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų