tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pareigūnai praneša, kad Naujajame Hempšyre, JAV, vyras į šviežią picos tešlą, parduodamą prekybos centruose, kaišiojo skutimosi peiliukus.   

Pareigūnai praneša, kad Naujajame Hempšyre, JAV, vyras į šviežią picos tešlą, parduodamą prekybos centruose, kaišiojo skutimosi peiliukus.   

REKLAMA

Incidentas įvyko spalio 6 dieną, kai policija sulaukė skambučio iš vietinio prekybos centro dėl įtariamo tyčinio maisto gadinimo. Klientas šiame prekybos centre įsigijo picos tešlos ir joje rado tam tikrą kiekį skutimosi peiliukų, rašoma dailymail.co.uk. 

„Parduotuvės stebėjimo kameros įrašo peržiūra parodė, kad vienas asmuo tyčia sugadino keletą pakuočių „Portland Pie“ tešlos picai“, – teigia pareigūnai.

Buvo pradėtas tyrimas, kurio pasekoje buvo suimtas Naujojo Hempšyro gyventojas Nicholas R. Mitchellas. Vyrą sulaikė ir į areštinę uždarė vietos policijos pareigūnai. Šiuo metu jis vis dar yra areštinėje, jam pareikšti kaltinimai.  

Iš pradžių pareigūnai buvo paviešinę Mitchello išvaizdos aprašymą bei jo vairuojamos 2005 metų pilkos ar sidabro spalvos „Toyota Camry“ nuotrauką. Pareigūnų atliekamas tyrimas vėliau buvo išplėstas, kai paaiškėjo, kad vyras tokiu būdu maistą gadino ir pavojų žmonių sveikatai kėlė ir kituose vietos prekybos centruose.

REKLAMA

Tyrėjai išsiaiškino, kad Mitchellas buvo susijęs su picos tešlos gamintojo įmone – „Nicholas Mitchell yra buvęs „It‘ll be Pizza company“ darbuotojas, o ši įmonę gamina „Portland Pie“ prekės ženklo picos tešlą.“ Šio nusikaltimo motyvas kol kas neatskleidžiamas, taip pat neaišku, ar kaltinamasis norėjo kam nors konkrečiai pakenkti. 

REKLAMA

„Portland Pie“ buvo priversta išimti iš prekybos visus savo tešlos ir sūrio produktus, išsiųstus pardavimui Niujorko, Masačiusetso, Naujojo Hempšyro ir Meino parduotuvėse nuo rugpjūčio 1 dienos iki spalio 11 dienos.

„Dėl tyčinio maisto produktų gadinimo į pakuotes įvedamais metaliniais objektais „Hannaford“ iš prekybos išėmė visus „Portland Pie“ produktus – jų šiuo metu parduotuvių lentynose nerasite, o taip pat šiuo metu nauja produkcija nėra tiekiama, iki tolesnio pranešimo.“ – rašoma kompanijos pranešime. Nepranešama apie jokias su incidentu susijusias ligas ar sveikatos sužeidimus.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų