Optimizmo nebelieka: trečioji banga – jau pakeliui į Angliją

Jungtinės Karalystės vyriausybei pandemijos klausimais patarinėjantys mokslininkai yra įsitikinę, kad šaliai nepavyks išvengti trečiosios koronaviruso bangos.

Jungtinio komiteto vakcinacijai ir imunizacijai narys Adamas Finnas sako, kad šiuo metu vyksta lenktynės tarp skiepijimo programos ir Delta varianto bangos.

Kalbėdamas BBC radijo 4 programos eteryje profesorius pripažino, kad šalis jau šiuo metu patiria naujų Covid-19 atvejų antplūdį.

„Tikriausiai galime būti šiek tiek optimistai, kad jų skaičius neaugs sparčiau, bet vis dėlto jų daugėja – taigi, trečioji banga jau tikrai pakeliui.

Per praėjusią savaitę JK buvo užregistruota 119 000 naujų Covid-19 atvejų, Anglijos visuomenės sveikatos agentūra skelbia, jog dauguma iš jų yra susiję su koronaviruso Delta atmaina.

Šaltinis: www.anglija.today

 


Rašyti komentarą...
R
RITA
2021-06-21 10:01:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
PASAKELE BE GALO
Atsakyti
-7

R
Rimas
2021-06-21 10:31:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bus trečia smegenų plovimo banga bus ir ketvirtą kiek jiems globofilams leis liaudis eiti toli jie dabar nesustos ir eis.
Atsakyti
-12

!
!!!
2021-06-21 10:05:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gamta atsikovoja savo...... Gales islike nuvykti apziureti, ir gan arti nereikes iki inku imperijos trenktis ar i afrika baladotis.......
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų