Nelaimė Anglijoje – lėktuvas priekiu rėžėsi į asfaltą

Lietingą birželio 18-osios rytą Londono Heathrow oro uoste užfiksuota neeilinė nelaimė. Pranešama, kad „British Airways“ oro linijų lėktuvas „Dreamliner 787“ dėl neaiškių priežasčių „sugriuvo“: priekinė važiuoklė neatlaikė ir orlaivis priekiu rėžėsi į asfaltą.

„Dailymail“ rašo, kad oro uoste buvusiems asmenims pavyko užfiksuoti nelaimės akimirkas. Nuotraukose matyti, kaip priekiu pasviręs lėktuvas išties dužo rėždamasis į asfaltą, stipriai apgadindamas priekinę dalį. Tuo metu šalia jo jau buvo privažiavę ir keleivių įlaipinimio trapas.

„British Airways“ oficialiai patvirtino apie įvykusią katastrofą ir pridūrė, kad jos metu lėktuve nebuvo jokių keleivių.

„Orlaivis buvo sugadintas jam bestovint, tuo metu jame kaip tik nebuvo nei vieno keleivio. Saugumas – mūsų prioritetas, todėl nedelsdami ėmėmės tyrimo, kodėl įvyko ši nelaimė“, – skelbė oro linijų atstovas.

Šalia lėktuvo užfiksuotos ir gausios oro uosto, policijos, gaisrinės ir medikų pajėgos. Skelbiama, kad šis incidentas niekaip nepaveiks suplanuotų skrydžių tvarkaraščio. Kol kas nėra skelbiama ir tai, kokio dydžio nuostolius patyrė oro linijų kompanija.

Šaltinis: www.anglija/today

 


Rašyti komentarą...
d
dovile
2021-06-18 16:08:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
katastrofa....
Atsakyti
0

A
AURELIJA MARGELIENE
2021-06-19 00:13:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal yra kai kas daugiau,žinote,kad šios kompanijos trys pilotai mirė,buvo neseniai ,,susivakmarmaliavę,, ir apie tai kažkodėl sisteminė žiniasklaida anglijos nepraneša...
Atsakyti
0

P
Putinas
2021-06-18 16:44:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
...ir ten rusu ataka , ania GRABI ???
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų