Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ar kada nors svajojote apie tai, kaip atsiduriate įvykių sūkuryje, panašiame į filmo „Pjūklas“ scenarijų, kai reikia ieškoti užuominų, kad pavyktų pabėgti iš užrakinto belangio kambario kol pasibaigs laikas? Atrodo, kad apie tai mąstė daug kinų, kadangi Kinijoje vis daugiau jų vyksta į tikroviškų „pabėgimo iš kambario“ žaidimų vietas visoje šalyje, informuoja odditycentral.com

REKLAMA

Įkvėpti kompiuterinio žaidimo „Takagism“, kuriame žaidėjai, tikrindami aplinką ir manipuliuodami objektais, turi rasti kelią iš virtualaus užrakinto kambario, visoje Kinijoje atsirado panašūs žaidimų kambariai.

Žaidėjų komanda yra užrakinama tamsių, baugių kambarių labirinte ir turi dirbti kartu tam, kad surastų užuominas, leidžiančias pasprukti iš čia per duotą laiką. Užduoties metu jiems draudžiama naudotis išmaniaisiais telefonais ar kitais įrenginiais bei knygomis – viskas turi būti atlikta tik remiantis jų žiniomis ir įgūdžiais. Žaidimų klubo atstovai teigia, kad geras komandinis darbas, geras lyderis, sugebėjimas išlikti ramiems ir susikaupusiems yra svarbiausi dalykai siekiant tikslo. Tačiau jie taip pat pabrėžia, kad kartais užduotys būna tikrai labai sunkios ir jas išsprendžia tik patys sumaniausi.

REKLAMA
REKLAMA

Kiekvienas kambarių kompleksas turi tam tikrą temą - nuo žmogžudystės scenos iki apleistos ligoninės, veidrodinių kambarių. Kai žaidėjai keliauja iš vieno kambario į kitą, užduotys darosi vis sudėtingesnės, pavyzdžiui, jei pirmajame kambaryje išėjimas buvo užmaskuotas kilimu, vėliau gali tekti šifruoti kodus. Iššūkis gali būti modeliuojamas pagal dalyvių norus - jis gali tapti lengvesnis arba sudėtingesnis.

Galvosūkius kuriantys asmenys įkvėpimo semiasi iš detektyvinių serialų ir populiarių trilerių. Visas žaidimas yra stebimas jo organizatorių per specialias kameras.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų