Mičigano teisėja atmetė Trumpo kampanijos ieškinį dėl rinkimų

Mičigano teisėja ketvirtadienį atmetė JAV prezidento Donaldo Trumpo kampanijos ieškinį, susijusį su balsų skaičiavimu šioje valstijoje.

Teisėja Cynthia Stephens pažymėjo, kad ieškinys pateiktas vėlai trečiadienį, kelios valandos prieš tai, kai buvo suskaičiuoti paskutiniai balsalapiai.

Taip pat ji sakė, kad neteisinga atsakove laikyti valstijos sekretorę Jocelyn Benson, nes ji nekontroliuoja vietinio balsų skaičiavimo logistikos, nors ir yra Mičigano vyriausioji rinkimų pareigūnė.

Remiantis naujienų agentūros AP prognoze, demokratas Joe Bidenas trečiadienio vakarą tapo prezidento rinkimų nugalėtoju Mičigane. 2016 metais pergalę šioje valstijoje pelnė D. Trumpas.

Ieškinyje teigiama, kad demokratė J. Benson leido skaičiuoti iš anksto atiduotus balsus nedalyvaujant abiem partijoms atstovaujančių stebėtojų komandoms. Ji buvo apkaltinta pažeidus „visų Mičigano rinkėjų konstitucinę teisę... dalyvauti sąžininguose ir teisėtuose rinkimuose“.

J. Benson jai mestus kaltinimus neigė. Didžioji ginčo dalis kilo dėl situacijos rinkimų biure Detroite, prie kurio rinkosi D. Trumpą palaikantys protestuotojai, ten apdorojant iš anksto balsavusiųjų balsalapius.


Rašyti komentarą...
Šaras
2020-11-06 06:32:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai tik jis laimėjo..... Ir prie ko čia ta Rusija, neišmanėli?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų