Mergina žuvo policijai taip ir neatvykus: neapsikentę klyksmų duris išlaužė patys kaimynai

Dviem Rusijos pareigūnams Kemerove buvo iškelta byla dėl aplaidumo, kai jie ignoravo vieno iš daugiabučių gyventojų iškvietimą. Tame name 2020-ųjų sausį vyras tris valandas mušė, kankino, o vėliau nužudė jį palikusią merginą.

Kaltinimai pateikti 41-erių ir 40 metų pareigūnams tą vakarą budėjusiems nuovadoje. Policininkai sulaukė merginos pagalbos šūksnių išgirdusių kaimynų skambučio, tačiau neišsiuntė į įvykio vietą savo kolegų, kad patikrintų gautą informaciją.

Kaimynai pranešė, kad bute vyksta muštynės ir girdisi moters klyksmai bei pagalbos šauksmas.

Policijos pareigūnai savo kaltės nepripažįsta, byla yra perduota teismui.

Kaimynai patys išlaužė duris

Moterų tinklo „Tu ne viena“ aktyvistė Alena Popova savo „Facebook“ paskyroje paskelbė, kad įtariamasis 23-ejų Veros Pechtelevos nužudymu yra buvęs aukos mylimasis Vladislavas Kaniusas.

Pasak visuomenininkės, kaimynai daugiau nei dvi valandas skambino į policijos poskyrį, kuomet neapsikentę patys išlaužė metalines V. Kaniuso buto duris. Deja, tačiau ten jie aptiko jau mirusios Veros lavoną. Viso buvo užfiksuoti 7 skambučiai pagalbos numeriu 112.

Pasak A. Popovos, V. Pechtelevai buvo suduota ne mažiau nei 56 smūgiai, jai buvo diagnozuota galvos smegenų trauma, buvo sulaužyta nosis, o mirė ji pasmaugta lygintuvo laidu.

Auka į butą pas savo buvusį vaikiną atvyko, kad pasiimtų savo daiktus po skyrybų. Buvo žinoma, kad V. Kaniusas grasino nužudytosios broliui, kad su ja susidoros. A. Popova yra įsitikinusi, kad policijai laiku sureagavus į kaimynų skambučius, mergina dar būtų gyva.


Rašyti komentarą...
T
Taigi
2021-02-26 19:42:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokia jauna, graži mergina...Per kažkokį išsigimėlį ji nebegyva...Tikrai gaila...Kaip anksčiau sakydavo Lietuvos policininkai: buitinis konfliktas, aiškinkitės patys. Dabar Lietuvoje bent jau yra įstatymas ginantis nuo dvasinių ubagų vargšes moteris.
Atsakyti
-18

A
AIAi my ass
2021-02-26 12:13:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
prie ko čia debile
Atsakyti
-12

S
Skaitytojas
2021-02-26 13:04:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tu durnas ar kas tau?
Atsakyti
-15

SKAITYTI KOMENTARUS (41)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų