Lietuvis metalą vogė iš bažnyčios

Linkolne teisiamas lietuvis, kuris prisipažino kaltu dėl Anglijos bažnyčiai priklausančio metalo vagystės, rašo laikraštis „The Boston Standard“.

Prieš Linkolno karūnos teismą stojęs 27 metų Vitalijus Vilkys prisipažino kaltu dėl vieno kaltinimo vogtų daiktų disponavimu. Nusikaltimas buvo įvykdytas praėjusių metų rugsėjo 19 d.

Lietuvis buvo suimtas po šešis mėnesius trukusios policijos operacijos, kurios metu Linkolnšyro grafystės policija ieškojo vagių, vogusių metalą nuo bažnyčių stogų Bostone, Grentheme, Stemforde ir Spoldinge.

Teismo posėdžio metu buvo paskelbta, kad nusikaltimo dieną V. Vilkiui paskambino pažįstamas ir paprašė paskolinti automobilį. Jam buvo pažadėta mainais pripildyti mašinos baką degalų. Lietuvis teismui sakė, kad vėliau jam kilo įtarimas, jog jo automobiliu į metalo supirktuvę buvo gabenamas metalas, tačiau jis „užsimerkė“ gavęs pinigų. Tačiau jis neigia žinojęs, jog metalas buvo pavogtas iš bažnyčios.

Teismas paleido V. Vilkį už užstatą, tačiau persėjo jį, kad jam gresia reali laisvės atėmimo bausmė. Nuosprendį teismas skelbs kitą mėnesį.


Rašyti komentarą...
a
atata
2012-08-25 13:22:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
ai kokis geras metalas buvo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų