Latvijoje auga užsikrėtusiųjų skaičius koronavirusu – padidėjo iki šešių

Latvijoje patvirtinti dar trys užsikrėtimo naujuoju koronavirusu atvejai ir bendras ligos COVID-19 atvejų skaičius padidėjo iki šešių, socialiniame tinkle „Twitter“ pranešė Ligų prevencijos ir kontrolės centras.

Per praėjusią parą buvo atlikti 22 tyrimai dėl viruso, o bendrai šalyje iki šiol atlikti 244 tokie testai, kuriais užsikrėtimas patvirtintas šešiems žmonėms, sakoma pranešime.

Visi trys nauji pacientai kovo 7 dieną skrido bendrovės „airBaltic“ reiso BT-630 lėktuvu iš Milano į Rygą. Pradėtas epidemiologinis tyrimas, aiškinamasi, su kokiais žmonėmis šie asmenys galėjo turėti kontaktų.

Pirmas COVID-19 atvejis Latvijoje buvo užregistruotas praėjusios savaitės pirmadienį. Jis susijęs su rygiete, kuri lankėsi Italijoje, o vasario 29-ąją, šeštadienį, į Latvijos sostinę atskrido per Miuncheną. Moteris sirgo nesunkiai ir jau antradienį buvo išrašyta iš ligoninės.

Antra pacientė virusu užsikrėtė Červinijos kurorte Italijoje netoli Šveicarijos sienos, kur su turistų grupe buvo nuo vasario 29-osios iki kovo 7-osios. Į Rygą ji grįžo šeštadienį „airBaltic“ lėktuvu iš Milano.

Tuo lėktuvu skrido 39 keleiviai, tarp jų – 25 Latvijos gyventojai. Ligų prevencijos ir kontrolės centras išaiškino visus keleivius ir įgulos narius, jiems nurodyta dvi savaites būti namie, stebint šeimos gydytojui.

Iš oro uosto ši moteris važiavo asmenine mašina su dviem šeimos nariais.

Sekmadienį vakare taip pat buvo patvirtintas trečias COVID-19 atvejis: susirgo moters, kuriai liga buvo patvirtinta sekmadienį ryte, šeimos narys. Abu šie žmonės buvo Italijoje ir skrido „airBaltic“ lėktuvu iš Milano.

Latvija pradėjo taikyti ypatingąsias saugumo priemones dėl žmonių, grįžtančių iš Italijos, Kinijos, Japonijos, Singapūro, Pietų Korėjos ir Irano.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų