Kremliaus armijos vadas pasiūlė primušti A. Navalną: taip, kad kepenimis pajustų

Vladimiro Putino asmenine armija vadinamos „Rosgvardijos“ vadas Viktoras Zolotovas įniršo dėl pradėto žurnalistinio tyrimo jo vadovaujamoje institucijoje ir paviešino „atsaką“. Jame aukštas pareigas karinėje Kremliaus struktūroje užimantis patikėtinis kviečia A. Navalną į dvikovą ir grasina su juo susidoroti.

Rusijos opozicijos atstovas Aleksejus Navalnas ir jo vadovaujamas Kovos su korupcija fondas neseniai paviešino tyrimą, kurio metu buvo nustatyti „Rosgvardijos“ pažeidimai vykdant viešuosius pirkimus.

Tiesiogiai prezidento klausančios „Rosgvardijos“ vadovas kreipėsi į A. Navalną ir, skaitydamas iš anksto surašytą tekstą, pasiūlė sudalyvauti dvikovoje, kurioje „jį gerokai aptalžytų“.

Taip pat, jau tradiciškai Kremliaus propagandai, A. Navalnas buvo apkaltintas atstovavimu JAV, neturinčiu dvasinių vertybių niekšu. Nepaisant to, V. Zolotovas pripažino, kad korupcija jo vadovaujamoje karinėje institucijoje iš tiesų yra.

Tai gali būti valdžios perspėjimas, kad A. Navalnas jau peržengė Kremliaus toleruojamas ribas. Skaitomame tekste „Rosgvardija“ vadas pareiškė, kad „A. Navanui iki šiol buvo leidžiama laisvai ir be atsako pilti purvais visus aplink“, ir „niekas anksčiau nėra davęs gerokai per užpakalį, taip, kad kepenimis pajustų“. Taip pat jis, kalbėdamas apie savo veiklą, perspėjo, kad „tai ne jūsų tema. Imkitės kažko kito“.

Anksčiau į A. Navalną vaizdo įraše iš savo jachtos yra kreipęsis ir oligarchas A. Usmanovas.


Rašyti komentarą...
B
Bbd
2018-09-12 11:28:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
xxL cia buvo eksperto komentaras :D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų